Monika Zamachowska opublikowała zdjęcie z galerii handlowej: "Jak dobrze, że restauracje i siłownie są zamknięte..."

Monika Zamahowska wybrała się na zakupy do jednej z popularniejszych galerii handlowych w Warszawie. To, co zobaczyła wprawiło ją w osłupienie, a zdjęciem, które wykonała podzieliła się na Instagramie. - Przecież to paranoja jest! - piszą internauci.
Zobacz wideo Podróż bezpieczniejsza od wizyty w galerii handlowej? Joanna Moro pokazała nagranie z lotniska

Monika Zamachowska jest bardzo aktywna na Instagramie i regularnie publikuje na swoim profilu zdjęcia oraz przemyślenia na różne tematy. Ostatnio, tuż po ponownym otwarciu galerii handlowych, dziennikarka wybrała się na zakupy do jednego z popularniejszych centrów w Warszawie. Widoku, który tam zastała zupełnie się nie spodziewała.

Dodatkowa niedziela handlowa zapowiedziana przez rząd! Znamy konkretną datę [niedziela handlowa 2020, otwarcie galerii] Dodatkowa niedziela handlowa zapowiedziana przez rząd! Znamy konkretną datę

Monika Zamachowska o tłumach w galerii handlowej i zamkniętych siłowniach 

Monika Zamachowska postanowiła na swoim Instagramie pokazać, jak wyglądały galerie handlowe tuż po ich ponownym otwarciu. Opublikowała zdjęcie tłumów, a w komentarzu poruszyła kwestię zamkniętych teatrów, restauracji czy siłowni. Wiele osób nie rozumie bowiem, dlaczego galerie handlowe, w których dystans społeczny rzadko kiedy jest zachowywany, mogą funkcjonować, natomiast siłownie i restauracje przy zachowaniu reżimu sanitarnego już nie.

W tym roku Black Friday będzie wyglądał inaczej. 'Przed pandemią kupowałam nawet kilka ubrań miesięcznie' W tym roku Black Friday będzie wyglądał inaczej. "Przed pandemią kupowałam nawet kilka ubrań miesięcznie"

- Lody ruszyły... Arkadia dzisiaj. Boszsz, jak dobrze, że teatry, restauracje i siłownie zamknięte, bo naprawdę byłoby ciężko z tym dystansem społecznym... A tak możemy się czuć bezpieczni. Niech to szlag - napisała Monika Zamachowska pod udostępnionym zdjęciem.

Post dziennikarki spotkał się z ogromnym odzewem internautów, którzy podzielają zdanie dziennikarki:

Przecież to paranoja jest!
Śmiech przez łzy. Kraj absurdu, albo może jednak Świat
I od razu mniej zakażeń
Rety. Prawda? Te kina, teatry i siłownie to są takie wylęgarnie tego wirusa, że za chiny ich otworzyć nie można! 
Przecież to straszne... restauracje zamknięte, galerie pełne... nic z tego nie rozumiem...

- czytamy w komentarzach. 

 
Więcej o: