Rebel Wilson schudła 30 kg! Metamorfoza aktorki jest imponująca. Wiemy, jaką dietę stosowała

Rebel Wilson na początku roku postanowiła, że 2020 będzie dla niej "rokiem zdrowia". Aktorka jak postanowiła, tak też zrobiła i ostatnio poinformowała fanów na Instagramie, że osiągnęła swój cel i zredukowała wagę do planowanych 75 kg.
Zobacz wideo Rebel Wilson pokazała fragment swojego treningu

Rebel Wilson przez ostatnie miesiące walczyła o swoje zdrowie oraz lepszą formę. W styczniu, australijska aktorka postanowiła, że 2020 będzie dla niej rokiem zdrowia, a jej celem była redukcja wagi do 75 kg. Choć styczniowa masa ciała Rebel Wilson nie jest dokładnie znana, to wiadomo, że najwięcej aktorka ważyła około 105 kg.

Rebel Wilson osiągnęła swój cel i schudła 30 kg

Rebel Wilson chcąc osiągnąć cel, który sobie postawiła, zaczęła intensywnie trenować pod okiem trenera personalnego, a także zadbała o swoją dietę. Wysiłek, który aktorka włożyła w swoją metamorfozę przez ostatnie 11 miesięcy się opłacił, gdyż ostatnio poinformowała na swoim Instagramie, że na miesiąc przed końcem roku dopięła swego.

Osiągnęłam swój cel! Mimo że tak naprawdę nie chodziło w tym wszystkim o liczbę na wadze, ale o bycie zdrowym, potrzebowałam konkretnego celu, by mieć do czego dążyć. Tym celem było ważyć 75 kilogramów

- napisała Rebel Wilson na InstaStories.

 

Jaka dieta pomogła schudnąć Rebel Wilson?

W jednej z ostatnich rozmów z magazynem "People", Rebel Wilson przyznała, że nadprogramowych kilogramów pomogła jej się pozbyć dieta oczyszczająca dr Mayra, która zakłada duże eliminację cukru i glutenu oraz uwzględnienie jak największej ilości produktów alkalizujących (zmniejszających poziom zakwaszenia organizmu), takich jak świeże warzywa czy owoce.

Rok 2021 będzie szalenie pracowity, wypełniony różnymi projektami. Muszę zatem znów przeprowadzić dietę dr Mayra. Liczę na to, że wzmocni mój układ odpornościowy. W przeszłości szkodziłam swojemu ciału, źle się odżywiałam. Postanowiłam więc, że zmienię styl życia i będę zdrowsza. Chcę zaapelować do wszystkich, nie miejcie obsesji na punkcie tego, ile ważycie. Liczą się zdrowe nawyki, które prędzej czy później odmienią wasze życie i wasze sylwetki

- powiedziała Rebel Wilson. 

Więcej o: