Britney Spears nago w ciąży. Polski fotograf pokazał zdjęcie, które zrobił piosenkarce 14 lat temu

Z okazji 39 urodzin, które Britney Spears obchodziła 2 grudnia, fotograf Alexi Lubomirski opublikował na Instagramie - wykonane przez niego - nagie zdjęcie gwiazdy. Fotografia powstała podczas drugiej ciąży Britney Spear. - Zjawiskowa - komentują internauci.
Zobacz wideo Britney Spears pokazała, jak trenuje

Britney Spears to jedna z najpopularniejszych piosenkarek muzyki pop oraz dance na świecie, która uznawana jest za ikonę popkultury schyłku XX wieku. Ze względu na ogromne sukcesy muzyczne okrzyknięta została "księżniczką popu", a jako jako nastoletnia artystka z największą liczbą sprzedanych albumów (przekroczyła liczbę 100 mln egzemplarzy) i singli w historii, została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa. Britney Spears była również wzorem dla wielu młodszych piosenkarek. Jako źródło inspiracji wymienia ją m.in. Lady Gaga, Selena Gomez czy Miley Cyrus.

Rebel Wilson schudła 75 kg! Metamorfoza aktorki jest imponującaRebel Wilson schudła 30 kg! Metamorfoza aktorki jest imponująca. Wiemy, jaką dietę stosowała

Britney Spears nago w ciąży. Fotografia sprzed lat zachwyciła internautów

W 2006 roku, tuż przed narodzinami swojego drugiego syna, Britney Spears wzięła udział w nagiej sesji zdjęciowej dla amerykańskiego wydania magazynu Harper’s Bazaar. Stanęła wówczas przed obiektywem fotografa o polskich korzeniach. Piosenkarka zapozowała wówczas mając na sobie jedynie imponującą kolię. Po latach, z okazji 39 urodzin Britney Spears, Alexi Lubomirski postanowił przypomnieć na Instagramie jedno ze zdjęć zrobione podczas tamtej sesji.

Jennifer LopezJennifer Lopez już tak nie wygląda. Gwiazda obcięła włosy i postawiła na odmładzającą fryzurę. Wygląda jak nastolatka!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin @britneyspears. Sfotografowana przeze mnie, kiedy była w ciąży ze swoim drugim dzieckiem

- napisał. 

 

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Pod postem na Instagramie fotografa momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy oraz komplementów skierowanych w stronę Britney Spears:

Zjawiskowa!
Wspaniała osoba
Taka piękna
Ikona
Piękne ujęcie
Prawie jej nie poznałam - piękna
OMG! Ta sesja jest zdumiewająca

- czytamy.

Więcej o: