Małgorzata Rozenek skrytykowana za reklamowanie taniego podkładu. Fanka: Pani używa droższych produktów

Małgorzata Rozenek-Majdan znowu podpadła swoim obserwatorom. - Nie wierzę w to, że majętna osoba używa budżetowych podkładów na co dzień - napisała pod postem jedna z oburzonych fanek.

Małgorzata Rozenek-Majdan to od lat jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,4 miliona osób. Niedawno gwiazda udostępniła post, który jest efektem jej kolejnej współpracy.

Małgorzata Rozenek reklamuje drogeryjny podkład

Na udostępnionym zdjęciu widzimy Małgorzatę Rozenek-Majdan z podkładem do twarzy dosyć taniej drogeryjnej marki. Gwiazda dodała także obszerny wpis, w którym opisuje efekty, jakie uzyskała po aplikacji kosmetyku. - Podkład ma beztłuszczowa? konsystencje?, łatwo się rozprowadza, a co ważne, na co dzień, nie powoduje efektu maski - wylicza zalety produktu.

 

Jednak większość obserwatorów nie uwierzyła w to, że gwiazda używa na co dzień tak taniego drogeryjnego produktu. Oto niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod postem:

I my mamy uwierzyć, że Pani go używa...
Nie wierzę w to, że majętna osoba używa budżetowych podkładów na co dzień.
Widzę, że reklamujesz, co się da.
Pani używa droższych produktów. Sama Pani to pokazywała.

Rozenek: Od kiedy przedsiębiorczość to wada?

Gwiazda postanowiła nie zostawić tych zarzutów bez odpowiedzi. - Jeżeli już tak bardzo wyliczasz mi współprace, to idź o krok dalej i zrób listę. Nagle się okaże, że nie było ich wcale tak wiele i że są bardzo konsekwentne, a może nawet niektóre z nich to moje marki. Od kiedy przedsiębiorczość to wada - napisała w odpowiedzi na jeden z komentarzy, który pojawił się pod jej postem. 

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo Rozenek tłumaczy się z nowej reklamy:
Więcej o: