Joanna Koroniewska w modnej sukience polskiej marki. Kosztuje mniej niż 70 zł! Wiemy, gdzie ją kupić

Joanna Koroniewska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w modnej sukience w kolorze butelkowej zieleni. To propozycja, która świetnie sprawdzi się zarówno podczas świąt, jak i np. sylwestra. Co więcej, pochodzi z oferty polskiej marki i jest obecnie przeceniona.
Zobacz wideo Joanna Koroniewska o pracy z mężem: "Nigdy nie zaśpiewam w TTBZ"

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna w social mediach. Na swoim profilu na Instagramie zgromadziła już ponad 504 tysiące obserwatorów i regularnie dzieli się zdjęciami oraz filmikami zarówno życia zawodowego, jak i prywatnego. Coraz częściej aktorka publikuje również zdjęcia swoich stylizacji, którymi inspiruje wiele swoich obserwatorek. Regularnie pokazuje się w modowych perełkach, które znaleźć można w popularnych sieciówkach, a także w ofercie polskich marek. 

Joanna Koroniewska w modnej sukience polskiej marki. Kosztuje mniej niż 70 zł!

Ostatnio, Joanna Koroniewska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w modnej sukience. Nietypowy krój oraz piękny odcień butelkowej zieleni przykuł uwagę internautek. - Czasami sam seksi look nie wystarczy. Trzeba mu trochę pomóc, pogadać troszkę do aparatu, porobić miny i takie tam. Jeśli myśleliście do tej pory, że ja potrafię być modelką, popatrzcie tylko na pozostałe foty. Zobaczycie, że nie wszystko złoto co się świeci. Na to pierwsze zdjęcie musiałam się troszkę napracować - napisała z dystansem aktorka pod opublikowaną fotografią.

Okazuje się, że sukienka z wycięciem na ramieniu pochodzi z najnowszej kolekcji polskiej marki Pakuten. Jej cena regularna to 83,99 zł, jednak obecnie jest przeceniona i można ją kupić za 67,19 zł. 

 

Po komentarzach, które pojawiły się pod zdjęciami Joanny Koroniewskiej można śmiało stwierdzić, że obserwatorkom aktorki bardzo spodobała się jej sukienka:

Cudowna kobieta
Piękna
Pięknie Pani w tym kolorze
Piękna sukienka!
Fason i kolor - boska
Petarda

-pisały.

Sprawdź: Wełniane sukienki na zimę!

Więcej o: