Beata Kozidrak w zjawiskowej kreacji. Aż trudno uwierzyć, że ma 60 lat! "Polska Sharone Stone"

Beata Kozidrak opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w zjawiskowej kreacji, w której wystąpiła w swoim najnowszym świątecznym klipie. Piosenkarka wygląda w niej jak milion dolarów i aż trudno uwierzyć, że skończyła w tym roku 60 lat. - Wygląda Pani zjawiskowo - komentują internauci.
Zobacz wideo Jakie sposoby na swój wygląd ma Beata Kozidrak?

Beata Kozidrak jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Wraz z zespołem Bajm wydała 10 albumów studyjnych, które sprzedały się łącznie w nakładzie ponad 2,5 mln egzemplarzy. Wspólnie z zespołem wylansowała takie przeboje, jak: "Piechotą do lata", "Co mi Panie dasz", "Nie ma wody na pustyni", "Biała armia", "Ta sama chwila" czy "Myśli i słowa", które znają chyba wszyscy w Polsce. Beata Kozidrak prowadzi również swoje konto na Instagramie, gdzie dzieli się ze swoimi fanami różnymi momentami z życia zawodowego.

Vera Wang ma 71 lat, a wygląda jak 20-latka. Zdradziła, że zawdzięcza to trzem elementomVera Wang ma 71 lat, a wygląda jak 20-latka. Zdradziła, że zawdzięcza to trzem elementom

Beata Kozidrak w zjawiskowej kreacji na Instagramie

Ostatnio, Beata Kozidrak opublikowała zdjęcie w zjawiskowej kreacji, w której wystąpiła w swoim nowym świątecznym klipie, czym zachwyciła internautów. Trzeba przyznać, że piosenkarka jest w naprawdę świetnej formie. Pod postem na Instagramie pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy oraz komplementów. Przez jednego z fanów, Beata Kozidrak została nawet porównana do Sharone Stone.

Rebel Wilson schudła 75 kg! Metamorfoza aktorki jest imponującaRebel Wilson schudła 30 kg! Metamorfoza aktorki jest imponująca. Wiemy, jaką dietę stosowała

Wygląda Pani zjawiskowo. Jak róża o świcie
Królowa
jak dla mnie jest Pani polską Sharone Stone
O wow! Pięknie
Przepięknie i ta sukienka czerwona
Królowa jest TYLKO JEDNA - BEATA!

- czytamy.

 

Już niebawem powstanie film o Beacie Kozidrak

Przypomnijmy również, że jakiś czas temu Beata Kozidrak ogłosiła, że powstanie o niej film. Choć konkretna data premiery nie jest jeszcze znana, to większość fanów piosenkarki z pewnością nie może się doczekać tej produkcji. - Mam dla Was ogromną niespodziankę! Powstanie o mnie film!!! Jestem bardzo podekscytowana!!! Trzymajcie kciuki - napisała artystka.