Mama Kevina po 30 latach odtworzyła kultową scenę z filmu. Wideo robi furorę w sieci

Catherine O'Hara, która w filmie "Kevin sam w domu" oraz "kevin sam w Nowym Jorku" wcieliła się w mamę Kevina, postanowiła po 30 latach odtworzyć jedną z najbardziej kultowych scen tych produkcji. Nagranie, które udostępniła robi furorę w Internecie.
Zobacz wideo Nie tylko Kevin! Ranking filmów idealnych na święta

"Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku" to filmy, które każdego roku w okresie Świąt Bożego Narodzenia oglądane są przez miliony osób na całym świecie. Nie da się ukryć, że przygody Kevina McCallistera stały się dla wielu rodzin swego rodzaju świąteczną tradycją. Tylko w Polsce, w zeszłym roku, ta kultowa produkcja przyciągnęła przed telewizory aż 3,76 mln widzów i była absolutnym hitem spośród wszystkich świątecznych emisji telewizyjnych. Nic więc dziwnego, że filmik, który opublikowała ostatnio Catherine O'Hara wywołał w sieci taką furorę.

Kevin sam w domu10 rzeczy, których nie miałaś pojęcia o filmie 'Kevin sam w domu'

Catherine O'Hara - mama Kevina - po 30 latach odtworzyła kultową scenę z filmu "Kevin sam w Nawym Jorku"

Catherine O'Hara, która przed laty wcieliła się w rolę mamy Kevina McCallistera, postanowiła ostatnio odtworzyć jedną z najbardziej kultowych scen z filmu "Kevin sam sam w Nowym Jorku". Z okazji 30-lecia kinowej premiery filmu, 66-letnia gwiazda odtworzyła moment z filmu, w którym matka Kevina orientuje się, że jej syn nie poleciał z nimi na Florydę. Przerażona wykrzykuje imię chłopca, po czym mdleje. Wideo opublikowane zostało w aplikacji TikTok i w krótkim czasie stało się prawdziwym hitem wśród internautów.

 

"Kevin sam w domu" zostanie wyemitowany na Boże Narodzenie 2020. Gdzie i kiedy będzie można go obejrzeć?

Przypomnijmy, że w tym roku telewizja Polsat po raz kolejny zadecydowała się wyemitować film "Kevin sam w domu". Świąteczne przygody Kevina McCallistera będzie można obejrzeć w Wigilię (24 grudnia) o godzinie 20:00. Natomiast 25 grudnia o godzinie 16:30 będzie można obejrzeć powtórkę.

Więcej o: