Urszula Dudziak wsparła Strajk Kobiet podczas finału The Voice of Poland? Tego elementu stylizacji musiała się pozbyć

Urszula Dudziak podczas finału 11. edycji programu "The Voice of Poland" wystąpiła w eleganckiej, białej kreacji ze złotymi dodatkami. Uwagę widzów, a także produkcji zwrócił jeden element stroju piosenkarki nawiązujący do Strajku Kobiet, który musiała zdjąć.
Zobacz wideo Spięcie między jurorami w "The Voice of Poland"

Urszula Dudziak w 11. edycji The Voice of Poland była jedną z trenerek, która wspierała i prowadziła uczestników ze swojej drużyny walczących o tytuł najlepszego głosu w Polsce. Do finałowego odcinka dotarł jej podopieczny Jędrzej Skiba, z którym piosenkarka wykonała utwór "Virtual Insanity" z repertuaru Jamiroquai. Mimo że Jędrzej Skiba ostatecznie nie wygrał, to tuż po programie głośno zrobiło się o jego mentorce, a właściwie stylizacji, w której pojawiła się podczas finału.

Urszula Dudziak wsparła Strajk Kobiet podczas finału The Voice of Poland? W swojej stylizacji umieściła symbol błyskawicy 

Urszula Dudziak podczas finałowego odcinka 11. edycji "The Voice of Poland" pojawiła się w białym, eleganckim kombinezonie, do którego dobrała złotą biżuterię oraz efektowny pasek ze złotą błyskawicą. Choć symbolem Strajku Kobiet jest dokładnie czerwona błyskawica, to wiele osób i tak uznało, że złota błyskawica przy pasku piosenkarki nie znalazła się przypadkowo. Jak donosi Plotek, ten element stylizacji Urszuli Dudziak nie spodobał się produkcji TVP, a piosenkarka została poproszona o odpięcie z paska błyskawicy, którą finalnie można było zobaczyć jedynie na początku show.

- Błyskawica, symbol Strajku Kobiet, w stylizacji Urszuli Dudziak nie znalazła się przypadkowo. To był celowy zabieg i manifest poglądów, zaplanowany od początku do końca. To jednak nie spodobało się władzom stacji. Chwilę po występie została zawołana przez osobę z produkcji i poproszona o usunięcie „ozdoby” z paska - powiedziała w rozmowie z Plotkiem osoba z produkcji "The Voice of Poland".

Urszula Dudziak wsparła Strajk Kobiet podczas finału The Voice of Poland? Tego elementu stylizacji musiała się pozbyćUrszula Dudziak wsparła Strajk Kobiet podczas finału The Voice of Poland? Tego elementu stylizacji musiała się pozbyć https://www.instagram.com/urszuladudziak.official/

Więcej o: