Lidl sprzedaje modne kurtki za mniej niż 70 zł. To hit na ten sezon! I must have w szafie każdej fashionistki

Lidl ma obecnie w swojej ofercie ciepłe kurtki w bardzo modnym metalicznym kolorze. Dostępne są w trzech kolorach i we wszystkich rozmiarach. I kosztują tylko 64,90 zł. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ wyprzedają się w błyskawicznym tempie.

Lidl już po raz kolejny postanowił wyjść naprzeciw potrzebom klientek fashionistek. W tym celu wprowadził do swojej oferty bardzo modne obecnie błyszczące kurtki w kolorze metalicznym. To hit na ten sezon jesień/zima 2020/2021! Podobne kupicie w sieciówkach, jednak wydając na nie dużo więcej pieniędzy. Lidl zaś sprzedaje modne kurtki w metalicznym kolorze za mniej niż 70 zł. To propozycja przede wszystkim dla odważnych kobiet, które lubią wyróżniać się swoim strojem. W takiej kurtce na pewno nie przejdziesz niezauważona na ulicy.

Zobacz wideo

Lidl sprzedaje modną kurtkę w kolorze metalicznym za mniej niż 70 zł

Lidl po raz kolejny udowadnia, że można wyglądać modnie i stylowo, nie wydając na to fortuny. Popularna sieć sklepów wprowadziła właśnie do swojej oferty bardzo modne kurtki w kolorze metalicznym. Jak widać, Lidl doskonale orientuje się w najnowszych trendach modowych i na bieżąco podąża za nimi. Dzięki temu możemy nosić modne i stylowe ubrania kupione w bardzo atrakcyjnej cenie.

W ofercie sieci sklepów Lidl znajdziemy obecnie kurtki w modnym kolorze metalicznym. Co ważne, są one wyprodukowane ze specjalnego materiału wierzchniego, który nie pochłania wody i chroni przed wiatrem. Dzięki temu idealnie sprawdzą się podczas deszczowych, jesiennych czy zimowych dni. Dodatkowo wyposażone są w kołnierz ze stójką - w ten sposób jeszcze lepiej chronią przed zimnem. 

Kurtki dostępne są we wszystkich rozmiarach: od 34 do 46. W ofercie znajdziemy trzy metaliczne kolory:

  • czarny (propozycja bardziej stonowana, ponieważ metaliczny odcień znajduje się tylko na dole, nie na całej kurtce),
  • srebrny,
  • różowy.

Za taką modną kurtkę w metalicznym kolorze zapłacimy w Lidlu 64,90 zł. Dużo taniej niż w popularnych sieciówkach. Spieszcie się, kurtki bowiem bardzo szybko wyprzedają się - jak świeże bułeczki!

Lidl sprzedaje hitowe modne kurtki za mniej niż 70 zł. To propozycja tylko dla odważnych kobietLidl sprzedaje hitowe modne kurtki za mniej niż 70 zł. To propozycja tylko dla odważnych kobiet fot. screen: www.lidl-sklep.pl

Więcej o: