Pamiętacie Magdę Welc z "Mam talent"? Zmieniła się nie do poznania! "Ale wypiękniała!"

Magda Welc wygrała 3. edycję programu "Mam takent". Choć dziesięć lat temu dała się poznać widzom, jako mała dziewczynka z ogromnym głosem i zachwyciła wszystkich swoim talentem, tuż po zakończeniu programu zrezygnowała z dalszej kariery. Teraz podjęła decyzję o powrocie do show-biznesu i zaskoczyła na Instagramie swoją metamorfozą.
Zobacz wideo Gwiazdy, które mają na swoim koncie ogromną metamorfozę

W 2010 roku, podczas 3. edycji programu "Mam talent", Magda Welc podbiła serca widzów oraz jurorów swoim głosem i wygrała talent show. Dwunastoletnia wówczas dziewczynka dostała w ramach nagrody 300 tysięcy złotych, których nie przeznaczyła na rozwój swojej kariery, lecz przekazała rodzicom na budowę domu rodzinnego, a także wsparła finansowo chore kuzynki.

Nie da się ukryć, udział oraz wygrana w takim programie staje się często szansą na zaistnienie i przepustką do kariery. Choć w finałowym odcinku 3. edycji "Mam talent" Magda Welc zgarnęła główną nagrodę, to właśnie Kamil Bednarek, który zajął drugie miejsce zrobił karierę i do dziś obecny jest na scenie muzycznej oraz w polskim show-biznesie.

Magda Welc zmieniła się nie do poznania! Pamiętacie zwyciężczynię 3. edycji "Mam talent"?

Okazuje się jednak, że po dziesięciu latach Magda Welc postanowiła powrócić na scenę i na nowo rozwijać się w branży muzycznej. - Hej, długo mnie tu nie było:) Trochę się u mnie pozmieniało, a ostatnio sporo się dzieje dobrego. Po kilku latach przerwy ponowiłam współpracę z Mariusz Ostański - Studio Produkcyjne kompozytorem i producentem, który stworzył dla mnie płytę z kolędami "Sianko na stół". Teraz czuję się jakbym wróciła do domu - napisała na Instagramie.

Ponadto, Magda Welc na przestrzeni tych dziesięciu lat przeszła ogromną metamorfozę. Pod jednym ze zdjęć, które opublikowała na swoim instagramowym profilu, znalazło się wiele komplementów oraz ciepłych słów od internautów:

Ale Pani jest piękna!
Piękna i jeszcze bardzo zdolna!
Ale wypiękniała!!!

- czytamy w komentarzach.

 
Więcej o: