Filip Chajzer pochwalił się swoją metamorfozą. Fani: "Z pączusia zrobił się Adonis"

Filip Chajzer opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pokazał, jak ogromną metamorfozę przeszedł na przestrzeni ostatnich lat. Internauci są pod ogromnym wrażeniem. - Żałuję, że wziąłem się za siebie dopiero po 30-tce - przyznaje.
Zobacz wideo Filip Chajzer pokazał, jak ćwiczy na siłowni

Filip Chajzer jest obecnie jednym z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych w Polsce. Rozpoznawalność  oraz ogromną sympatię widzów zyskał przede wszystkim jako prowadzący program śniadaniowy "Dzień dobry TVN". Mało kto pamięta, ale jeszcze kilka lat temu Filip Chajzer wyglądał zupełnie inaczej. Teraz, Filip postanowił przypomnieć swoim obserwatorom, jaką przeszedł metamorfozę i opublikował post, którym wprawił internautów w osłupienie.

Filip Chajzer pochwalił się swoją metamorfozą. "Szok i niedowierzanie"

Filip Chajzer podzielił się na Instagramie ze swoimi obserwatorami zestawieniem dwóch zdjęć, które pokazują, jak wyglądał on w 2008 roku, a jak wygląda obecnie. Na przestrzeni lat, Filip postanowił zrzucić zmiana wizerunku prezentera robi ogromne wrażenie.

- Tak. To ten sam człowiek. 2008 VS 2020. Jeśli jest coś czego żałuję w życiu to faktu, że wziąłem się za siebie dopiero po 30stce... Ale lepiej późno, niż za późno. Uprzedzam wszystkie pytania o dietę. Nie umiem w diety. Przepalam codziennie tyle kcal, żeby zasłużyć na pizzę i drwala, bo życie jest po to żeby żyć - napisał Filip Chajzer. 

 

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Pod postem momentalnie pojawiły się słowa uznania oraz podziwu dotyczące metamorfozy Filipa:

Grubo ;p gratulujemy! Efekt WOW <3
Zmiana ogromna
Brawo!
Szacun! cały Twój organizm jest Ci wdzięczny za to co mu podarowałeś
Rewelacja, ciężka i piękna praca
Szok i niedowierzanie...
No i z pączusia zrobił się Adonis. Brawo Panie Filipie

- czytamy w komentarzach.

Więcej o: