Ewa Chodakowska wprowadziła nową linię w Mission Swim. To ubrania do domu

Ewa Chodakowska poinformowała na swoim Instagramie o wprowadzeniu nowej linii w swojej marce Mission Swim. Tym razem postawiła na kolekcję ubrań domowych Mission Swim at home. - Topowej jakości - zapewnia trenerka.
Zobacz wideo Ewa Chodakowska: Moje ciało jest wizytówką mojego stylu życia

Ewa Chodakowska jest nie tylko najpopularniejszą trenerką w Polsce, lecz także świetną businesswoman, która od zera zbudowała swoje imperium. Na rynku obecny jest nie tylko catering dietetyczny, zdrowe przekąski czy kosmetyki sygnowane jej nazwiskiem, lecz także marka strojów kąpielowych, z którą wystartowała w czerwcu 2018 roku. Wysokiej jakości materiały oraz unikalne i bardzo kobiece projekty sprawiają, że każda kolekcja Mission Swim wyprzedaje się jak świeże bułeczki. Okazuje się jednak, że zamiast nowej kolekcji bikini na koniec 2020 roku, Ewa Chodakowska przygotowała dla swoich fanek w ofercie Mission Swim coś zupełnie innego.

Ewa Chodakowska stworzyła linię uprań do domu Mission Swim at Home

Ewa Chodakowska podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie informacją, że wypuściła właśnie linię odzieży domowej zamiast zimowego dropu strojów kąpielowych oraz odzieży plażowej.
- Mam dla ciebie niespodziankę od Mission Swim. W tym roku, pod koniec tego roku 2020, doszliśmy do wniosku, że nie będziemy wypuszczać takiego dropu stricte plażowego. Bikini i stroje kąpielowe będą musiały poczekać do 2021, natomiast zaprojektowaliśmy, uwaga, Mission Swim at home. To są nasze pierwsze takie rzeczy. Topowej jakości welur i tak na dobrą sprawę nie tylko do śmigania po domu. Jak już z tego domu wyjdziemy, to będziesz mogła w tym wyjść absolutnie wszędzie - powiedziała Ewa Chodakowska na swoim InstaStories.

W kolekcji znalazły się dwa rodzaje topów oraz dwa rodzaje spodni z weluru w kolorze burgundowej czerwieni. Jak produkty przedstawiają się pod względem cenowym? Spodnie to koszt 299 zł, natomiast top 335 zł.

Ewa Chodakowska wprowadziła nową linię w Mission Swim. To ubrania do domuEwa Chodakowska wprowadziła nową linię w Mission Swim. To ubrania do domu https://www.instagram.com/chodakowskaewa/

Więcej o: