Ewa Chodakowska ostro skomentowała słowa Rydzyka. "Jako katolik jestem oburzona"

Ewa Chodakowska zabrała głos w sprawie oburzającej wypowiedzi Tadeusza Rydzyka. - Jako człowiek, jako katolik, jestem oburzona, jestem wstrząśnięta - napisała trenerka.

Obchody 29. urodzin Radia Maryja wzbudziły wiele kontrowersji. I nie chodzi tylko o organizację zgromadzenia w czasie, gdy rządowe restrykcje na to nie pozwalają. W trakcie swojego kazania ojciec Tadeusz Rydzyk stanął w obronie biskupa Edwarda Janiaka - antybohatera filmu braci Sekielskich "Zabawa w chowanego". Skandaliczna wypowiedź dyrektora Radia Maryja od kilku dni jest komentowana w mediach. Odniosło się do niej wielu polityków i gwiazd. Jedną z nich jest trenerka Ewa Chodakowska.

Rydzyk: Janiak to współczesny męczennik mediów

Redemptorysta zaczął mówić w pewnym momencie o biskupie Edwardzie Janiaku, którego oskarżono o tuszowanie przypadków pedofilii. Zdaniem Rydzyka Janiak to... współczesny męczennik mediów. - To, że ksiądz zgrzeszył? No zgrzeszył. A kto nie ma pokus? Niech się pokaże. Jedna jest tylko Maryja - powiedział Tadeusz Rydzyk

Ewa Chodakowska oburzona słowami Rydzyka

Głos w sprawie głośnej wypowiedzi Tadeusza Rydzyka zabrała niedawno Ewa Chodakowska. Trenerka, która nie ukrywa, że jest praktykującą katoliczką, jest wstrząśnięta tym, co usłyszała. W emocjonalnym wpisie na Instagramie odniosła się do słów redemptorysty.

Zobacz wideo Wiceminister Soboń komentuje słowa ojca Rydzyka:

- Cała się trzęsę, jak to czytam!!! Jako człowiek, jako katolik, jestem oburzona, jestem wstrząśnięta!!! Dokąd Kościół zmierza? Jest mi niedobrze - napisała trenerka.

Ewa Chodakowska oburzona słowami ojca RydzykaEwa Chodakowska oburzona słowami ojca Rydzyka Instagram.com//Ewa Chodakowska

Może cię także zainteresować:

Więcej o: