Blanka Lipińska stworzyła swój własny kosmetyk. Znamy cenę

Blanka Lipińska została ambasadorką kosmetyku. To złota aktywna maska płatkowa, której zadaniem jest intensywna regeneracja okolic oczu. Gwiazda pochwaliła się efektami współpracy z polską marką SunewMed+ na swoim profilu na Instagramie.

Blanka Lipińska to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Przyczyniły się do tego jej bestsellerowe powieści. Na co dzień gwiazda jest bardzo aktywna na Instagramie, na którym dzieli się z fanami wybranymi momentami ze swojego życia. Obecnie jej profil obserwuje ponad 690 tysięcy osób. 

Blanka Lipińska stworzyła swój kosmetyk

Blanka Lipińska pochwaliła się niedawno swoim kolejnym dokonaniem. Jednak tym razem nie jest to kolejna powieść. Gwiazda została ambasadorką kosmetyku polskiej marki SunewMed+. To złota aktywna maska płatkowa, której zadaniem jest intensywna regeneracja okolic oczu. Gwiazda pochwaliła się efektami tej współpracy na swoim profilu na Instagramie.

Jak zdradziła, przygotowanie maski zajęło kilka miesięcy. - Mam obsesję na punkcie spuchniętej twarzy. A największą opuchliznę zawsze widać pod oczami - powiedziała na nagraniu, które pojawiło się na jej profilu.

Blanka Lipińska stworzyła swój własny kosmetykBlanka Lipińska stworzyła swój własny kosmetyk Blanka Lipińska//instagram.com

"Najbardziej wyczekiwana premiera roku"

W opakowaniu znajdują się dwie maseczki. Obecnie cena zestawu wynosi 120 złotych. Z okazji premiery od 7 do 18 grudnia 2020 roku przy zakupie jednego opakowania produktu drugi otrzymujemy gratis.

- Najbardziej wyczekiwana premiera roku. Od dzisiaj w sprzedaży Złota aktywna maska płatkowa. Intensywna regeneracja oczu. Prawdziwy zastrzyk energetyczny dla skóry Twoich oczu - czytamy na profilu marki SunewMed+.

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: