Pamiętacie złośliwego Buzza z "Kevin sam w domu"? Jak wygląda po 30 latach? Jest nie do poznania!

"Kevin sam w domu" swoją premierę miał 30 lat temu. Większość osób wie, jak dziś wygląda odtwórca głównej roli, czyli Macaulay Culkin. Niewiele zaś ma świadomość, jak prezentuje się aktor, który zagrał Buzza - wrednego brata Kevina.

"Kevin sam w domu" to jeden z tych kultowych filmów, bez których święta Bożego Narodzenia po prostu nie mogą się odbyć. Co prawda produkcja swoją premierę miała 30 lat temu, jednak wciąż cieszy się ogromną popularnością. To właśnie od tego filmu rozpoczęła się wielka kariera Macaulaya Culkina - odtwórcy głównej roli. Aktor miał zaledwie 10 lat, gdy wcielał się w postać tytułowego bohatera - Kevina. A pamiętacie jego starszego brata, który nieustannie mu dokuczał, a w swoim pokoju hodował tarantulę? Zagrał go Devin Ratray. Jak aktor wygląda dziś po tych 30 latach? Jest nie do poznania!

Zobacz wideo

"Kevin sam w domu" - jak dziś wygląda Devin Ratray, czyli aktor, który zagrał Buzza - złośliwego brata Kevina? Jest nie do poznania

Devin Ratray w styczniu 2021 skończy 44 lata. Aktor zagrał w obu częściach kultowej produkcji - "Kevin sam w domu" (1990 rok) oraz "Kevin sam w Nowym Jorku" (1992 rok). Wcielił się w postać złośliwego brata Kevina. Devin Ratray znany jest właśnie głównie z tej roli - zadebiutował w niej w wieku 13 lat.

Obecnie Devin Ratray nie jest już tak popularny, jak w latach 90., a na jego koncie próżno szukać wielkich i głośnych produkcji. Ku uciesze swoich fanów aktor jest jednak dość aktywny na swoich profilach w mediach społecznościowych. Dzięki temu możemy podejrzeć, jak obecnie wygląda i czym się zajmuje. Rozpoznalibyście go na ulicy?

 
Więcej o: