Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała udekorowany dom na święta. "Sztuczne to ja mogę mieć wiele rzeczy, ale choinka zawsze żywa"

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie zjęcia, na których pokazała swoim obserwatorom, jak udekorowała dom na święta. Dekoracje zrobiły ogromne wrażenie na internautach. - Jak wyjęte z amerykańskiego domu - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała, jak wygląda rzeczywistość mamy niemowlęcia

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 1,4 mln obserwatorów. Na swoim profilu regularnie dzieli się zdjęciami oraz filmikami zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Ostatnio, postanowiła pokazać swoim obserwatorom świąteczne dekoracje, które pojawiły się w jej domu. Fani są pod ogromnym wrażeniem.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała udekorowany dom na święta. Największe wrażenie zrobiła choinka

Małgorzata Rozenek-Majdan udostępniła na swoim instagramowym profilu serię zdjęć świątecznych dekoracji, którymi przystroiła swój dom. - Uff :D zrobione. Świąteczne dekoracje już są. Kocham ten czas i uwielbiam jak dom się zmienia na święta. Cieszę się, że pierwsze święta Henia będą takie piękne. Nigdy nie byłabym w stanie zrobić tego sama i jak co roku moja kochana @katarzynaklekowska ze @sweetlivinghomeinspirations pomaga mi zrealizować świąteczne fantazje ;p bo nikt tak nie zrozumie jednej świątecznej wariatki jak druga świąteczna wariatka - napisała pod postem.

Obserwatorzy Małgorzaty Rozenek-Majdan są zachwyceni klimatem, który gwiazda stworzyła w swoim domu, co jednoznacznie można stwierdzić po wielu pozytywnych komentarzach, które pojawiły się pod fotografiami:

Przepięknie <3
Aż czuć magię świąt
Wygląda jak wyjęte z amerykańskiego domu
Przepiękny wystrój 

-czytamy.

 

Największe wrażenie zrobiła jednak choinka. W komentarzach internauci dopytywali o to, czy jest ona żywa czy sztuczna. Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła odpowiedzieć na pytanie:

Sztuczne to ja mogę mieć wiele rzeczy, ale choinka zawsze żywa

- napisała z dystansem.

Więcej o: