Chciała zemścić się na byłym chłopaku. Schudła ponad 90 kg

- Uznałam, że pora wziąć się za siebie. Koniec związku zmotywował mnie do zmian. Poza tym pragnęłam zemścić się na byłym chłopaku i pokazać mu, ile stracił - wyznała Samantha Rawley.

Samantha Rawley to trzydziestolatka latka z Kalifornii, która przeszła spektakularną metamorfozę. Udało jej się zrzucić ponad 90 kilogramów! Do zmiany stylu życia zmobilizowało ją rozstanie z partnerem. 

"Nie chciał na sobie przedstawić"

Jak wyznała Samantha, problemy z wagą towarzyszyły jej od dzieciństwa. Z tego powodu była wyszydzana przez rówieśników. Jako dorosła kobieta, związała się z mężczyzną, który wstydził się jej przed znajomymi i rodziną. - Nie chciał nas sobie przedstawić. Powodem była moja waga - napisała. Po czasie okazało się także, że mężczyzna ją zdradzał. Para ostatecznie się rozstała. Wówczas Samantha postanowiła całkowicie zmienić swoje życie. 

Zobacz wideo Jakie sposoby na swój wygląd ma Beata Kozidrak?

Schudła ponad 90 kg

W ostatnim czasie kobiecie udało się schudnąć ponad 90 kilogramów. Jej waga spadła ze 165 kilogramów do 72 kilogramów. Efektami swojej spektakularnej metamorfozy Samantha chętnie chwali się na swoim profilu na Instagramie. 

 

Pierwszym krokiem była konsultacja z lekarzem i zabieg zmniejszenia żołądka. Kobieta zmieniła także gruntowanie swój styl odżywiania. Zrezygnowała ze słodyczy, fast-foodów i gazowanych napojów. Poza tym poddała się zabiegom kosmetycznym - m.in. ujędrniającym skórę brzucha i ramion. - Uznałam, że pora wziąć się za siebie. Koniec związku zmotywował mnie do zmian. Poza tym pragnęłam zemścić się na byłym chłopaku i pokazać mu, ile stracił - wyznała. 

 
Więcej o: