45-latka skarżyła się na silny ból brzucha. Okazało się, że miała w nim guza ważącego 9 kg

Siddika Akkoyun, 45-letnia kobieta z Turcji, od dłuższego czasu miała problem z bólami brzucha, które nasilały się wraz z upływem czasu. Kiedy dolegliwości nie ustępowały mimo coraz większych dawek leków, postanowiła po raz kolejny poszukać pomocy u lekarza. Diagnoza, którą wystawił dr Huseyin Pala była szokująca.
Zobacz wideo Torbiele jajników: operacja konieczna? To zależy od rodzaju zmiany

Historia 45-letniej mieszkanki Turcji, która obiegła w ostatnich dniach media wydaje się surrealistyczna, jednak naprawdę miała miejsce. Siddika Akkoyun przez kilka lat zmagała się z uporczywym bólem brzucha oraz nieustannymi wzdęciami, które utrudniały jej codzienne funkcjonowanie. W pewnym momencie dolegliwości były tak silne, a coraz większe dawki leków nie pomagały, że 45-latka trafiła do szpitala, gdzie w końcu postawiono trafną diagnozę.

Schudła 93 kg po zerwaniu z chłopakiem Chciała zemścić się na byłym chłopaku. Schudła ponad 90 kg

45-latka miała w brzuchu guza, który ważył 9 kilogramów

Jak podają tureckie media, Siddika Akkoyun miała w brzuchu ogromnego guza, którego lekarze zdecydowali się natychmiast usunąć. Jednak po wykonaniu testu na koronawirusa okazało się, że wynik wyszedł pozytywny, co zmusiło lekarzy do przesunięcia terminu operacji. Kiedy 45-latka została zakwalifikowana do ozdrowieńców, bezzwłocznie poddała się zabiegowi. Okazało się, że kobieta nosiła w swoim brzuchu 32 centymetrowego guza, który ważył aż 9 kilogramów.

zdjęcie ilustracyjne Po kłótni z żoną wszedł z domu "oczyścić umysł". Przeszedł ponad 450 kilometrów

- Operacja przebiegła bez komplikacji i zakończyła się sukcesem. Takie duże guzy w ciele pacjenta to rzadkość. Wcześniej miałem okazję o takich przypadkach czytać w literaturze fachowej. Cieszę się, że wszystko przebiegło tak, jak sobie założyliśmy - przyznał doktor Huseyin Pala, który przeprowadził zabieg usunięcia guza.

- Przed operacją czułam się, jakbym był w 8. miesiącu ciąży. Dopiero teraz mogę odetchnąć z ulgą. Mam nadzieję, że moje męczarnie dobiegły końca - powiedziała w rozmowie z tureckim portalem Siddika Akkoyun. 

 

Źródło: haberturk.com

Więcej o: