Marcin Tyszka oburzony elektryczną tacą w kościele. "Czuję zgrzyt"

- Byłem na prywatnym, zamkniętym nabożeństwie. Trudno pominąć te świecące automaty przy wejściu - napisał Marcin Tyszka.

Marcin Tyszka to polski fotograf specjalizujący się w fotografii mody. Jego zdjęcia były publikowane w międzynarodowych magazynach takich jak: "Vogue", "Harper’s Bazaar", "Elle". Rozpoznawalność w naszym kraju przyniosła mu przede wszystkim rola jurora w programie "Top Model".

Niedawno fotograf podzielił się ze swoimi obserwatorami na Instagramie relacją z wizyty w kościele. Jego szczególną uwagę zwróciła maszyna przed wejściem do świątyni. To elektroniczna taca, dzięki której wierni mogą wpłacać wybrane kwoty w ramach ofiary na kościół i klasztor.

Zobacz wideo Tyszka o wyglądzie Krupy: Jestem zaskoczony

"Trudno pominąć te świecące automaty przy wejściu"

Fotograf uwiecznił na zdjęciu elektroniczną tacę, która znajduje się w jednym z kościołów. Jak zaznaczył Tyszka, zniesmaczyły do proponowane kwoty. - Byłem na prywatnym, zamkniętym nabożeństwie. Trudno pominąć te świecące automaty przy wejściu. Każdy ma prawo wydawać pieniądze, gdzie chce, ale ja czuję mega zgrzyt - napisał Tyszka w relacji, którą udostępnił na swoim profilu na Instagramie. 

"Znajomi zbierają po złotówce..."

Jak podkreślił Tyszka, widok maszyny był dla niego tak trudny do zniesienia, że chodził mu po głowie przez cały dzień. Fotograf podał także przykład zbiórki, którą nagłośniła Małgorzata Kożuchowska. Aktorka zachęcała niedawno do wpłacenia symbolicznej złotówki na pewien szczytny cel. - Znajomi zbierają po złotówce... Tutaj idą konkretniej... Minął cały dzień, a mam tę maszynę przed oczami - napisał. 

Marcin TyszkaMarcin Tyszka Marcin Tyszka - Instagram

Marcin TyszkaMarcin Tyszka Marcin Tyszka - Instagram

Może cię także zainteresować:

Więcej o: