BrzydUla przeszła kolejną metamorfozę. Jak będzie wyglądać w finale sezonu? "Zjawiskowo"

Julia Kamińska, odtwórczyni tytułowej roli w serialu "BrzydUla", po raz drugi przejdzie spektakularną metamorfozę. Na Instagramie produkcji pojawiło się zdjęcie przedstawiające odmienioną Ulę w finale sezonu. - Petarda - komentują internauci.
Zobacz wideo Julia Kamińska o drugiej serii serialu "BrzydUla"

Serial "BrzydUla" był przed laty jedną z chętniej oglądanych produkcji telewizyjnych. Choć jego emisja zakończyła się w 2009 roku, to po dziesięcioletniej przerwie zdecydowano się ponownie przybliżyć widzom losy bohaterów. Nie da się ukryć, że dzięki dobrze znanej i lubianej obsadzie, serial znów podbił serca widzów. W serialu obecne są bowiem takie postacie, jak Violetta Kubasińska, Marek Dobrzański, Aleks Febo, a także Ula Dobrzańska grana przez Jullię Kamińską.

Filip Chajzer pochwalił się swoją metamorfozą. Fani: 'Z pączusia zrobił się Adonis' Filip Chajzer pochwalił się swoją metamorfozą. Fani: "Z pączusia zrobił się Adonis"

BrzydUla przeszła kolejną metamorfozę. W finale sezonu wyglądać będzie zjawiskowo

W drugiej części sezonu, której akcja toczy się po dziesięciu latach od zakończenia pierwszej serii, poznajemy Ulę Dobrzańską jako mamę trójki dzieci. Żona Marka Dobrzańskiego zrezygnowała z kariery zawodowej, by w pełni zająć się wychowywaniem swoich dzieci. Niestety, rezygnacja z własnego życia i odsunięcie swoich potrzeb na dalszy plan wywołały lawinę wydarzeń, których Ula wolałaby uniknąć - to m.in. kryzys w małżeństwie oraz zdrada, której się dopuściła, gdyż błędnie podejrzewała, że jej mąż ma romans z asystentką, przez co chce się z nią rozwieść.

Magda Welc Pamiętacie Magdę Welc z "Mam talent"? Zmieniła się nie do poznania! "Ale wypiękniała!"

Podobnie, jak w pierwszej części serialu, tym razem bohaterka grana przez Julię Kamińską również przejdzie metamorfozę. Jednak poprzednio zmiana Uli dotyczyła przede wszystkim aspektu wizualnego, a tym razem przejdzie ona nie tyle metamorfozę fizyczną, co przede wszystkim psychiczną.

Mogę zdradzić, że metamorfoza Uli będzie polegać bardziej na zmianie jej samopoczucia. Na uświadomieniu sobie, że jest ważna, piękna, kochana i potrzebna. I nie może zapominać o sobie 

- powiedziała Julia Kamińska w rozmowie z Fakt TV.

Nie da się jednak ukryć, że zmiana psychiczna wpływa na samopoczucie, a tym samym na wygląd zewnętrzny. Na Instagramie serialu "BrzydUla" pojawiło się zdjęcie przedstawiające Ulę Dobrzańską, którą zobaczymy w finale sezonu. Fani są zachwyceni:

Fantastycznie wygląda
Ślicznie
Zjawiskowa
Petarda

-czytamy w komentarzach pod postem.

 
Więcej o: