Joanna Liszowska opublikowała zdjęcie bez makijażu z okazji 42. urodzin. "Im starsza, tym ładniejsza"

Joanna Liszowska, z okazji swoich 42. urodzin, podzieliła się z obserwatorami na Instagramie zdjęciem bez makijażu. - Coś w tym jest,że życie zaczyna się po 40-tce - napisała aktorka. Fani zachwyceni. - Aśka, Ty jak 20-tka wyglądasz- komentują.
Zobacz wideo Gwiazdy w pełnym makijażu i totalnie naturalne. Widać różnicę?

Joanna Liszowska jest jedną z popularniejszych polskich aktorek filmowych, serialowych oraz teatralnych. Sympatię widzów zyskała rolami w takich produkcjach, jak "Na dobre i na złe", "Nie kłam, kochanie", "Ciacho", czy "Przyjaciółki", gdzie od 2012 roku wciela się w rolę Patrycji Kochan. Nie da się ukryć, że Joanna Liszowska uznawana jest również za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet polskiego show-biznesu, a na swoim koncie ma dwie sesje zdjęciowe dla magazynu "Playboy". Ku uciesze fanów, aktorka jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie regularnie publikuje zdjęcia z życia zawodowego, a także prywatnego.

Joanna Liszowska podzieliła się z obserwatorami na Instagramie zdjęciem bez makijażu z okazji 42. urodzin

Joanna Liszowska obchodziła 12 grudnia swoje 42. urodziny. Z tej okazji, opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie bez makijażu. - Ło matko! 42 skończone! So what? Coś w tym jest, że życie zaczyna się po 40-tce ale wiecie co? Po 42 dopiero się rozkręca! W głowie pełno marzeń, w duszy ok. 30 lat, w papierach od dziś 42. Cyfry, liczby... kto by o was myślał! Zdrowia, apetytu na życie, uśmiechu w sercu i wokół. I nigdy nie pozwólcie nikomu zwątpić w swoje marzenia!!! Tego Wam i sobie w swoje urodzinki życzę - napisała w opublikowanym poście. 

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo urodzinowych życzeń oraz komplementów od obserwatorów aktorki:

Aśka Ty jak 20-tka wyglądasz
Wszystkiego co najlepsze. Sukcesów miłości i uśmiechu
Ostatnio oglądamy sobie Swingersów, a mój mąż mówi "Im starsza, tym ładniejsza". No cóż, ma facet gust
Zdrowia i nieskończonej miłości życzę
Zapytałam męża, na ile wyglądasz - powiedział, że na 20

- czytamy.

 
Więcej o: