Córka Heidi Klum rozpoczyna karierę. Pozuje wraz z mamą na okładce niemieckiego "Vogue'a"

16-letnia Leni to córka niemieckiej supermodelki Heidi Klum i włoskiego przedsiębiorcy Flavio Briatore. Właśnie zadebiutowała u boku swojej mamy.

Córka Heidi Klum dołączyła do grona córek supermodelek, które od jakiegoś czasu podbijają świat mody. Szesnastoletnia Leni została twarzą styczniowego numeru niemieckiego "Vogue'a". Dzięki temu o początkującej modelce zrobiło się głośno w mediach na całym świecie. Na Instagramie obserwuje ją blisko 400 tysięcy osób.

"To doskonały wiek na rozpoczęcie kariery"

Co ciekawe, Heidi rozpoczynała karierę w modelingu jako osiemnastolatka. Jednak obecnie nie uważa, by jej szesnastoletnia córka była na to zbyt młoda. - To doskonały wiek na rozpoczęcie kariery. Skoro można już prowadzić samochód, tym bardziej jest się gotowym na założenie profilu na Instagramie. A rozpoczęcie kariery od okładki "Vogue" jest ogromnym przywilejem - powiedziała Heidi Klum.

 

Leni Klum: Wiedziałam, że kiedyś nadejdzie dzień

Leni od lat marzyła o zostaniu modelką. Jednak jeszcze kilka lat temu jej mama nie wyraziła na to zgody. - To była tylko kwesta czasu. Wiedziałam, że kiedyś nadejdzie dzień, w którym spróbuję własnych sił. Pierwsza szansa pojawiła się, gdy miałam zaledwie 12, czy 13 lat. W dodatku od marki, którą uwielbiałam: Brandy Melville. Błagałam mamę, by się zgodziła, ale ona pozostawała nieugięta. Teraz rozumiem, że to było zdecydowanie za wcześnie - powiedziała w rozmowie z "Vogue".

 
 
 

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo Heidi Klum spędza miesiąc miodowy na jachcie:
Więcej o: