Horoskop na 2021 rok. Sprawdź, czego możesz się spodziewać w nadchodzącym roku!

Chcesz wiedzieć, czy gwiazdy będą Ci sprzyjały w 2021? Horoskop noworoczny pozwoli Ci ustalić, na co powinnaś/powinieneś się przygotować i podpowie, w której dziedzinie życia dopisze Ci szczęście.

Horoskop na 2021 rok - Baran (21 marca – 19 kwietnia)

 • Praca

W tym roku możesz liczyć na szereg sukcesów w życiu zawodowym. Nie spoczywaj jednak na laurach po pierwszym większym osiągnięciu, ponieważ Twoje wyniki będą uzależnione od natężenia pracy, jaką włożysz w wykonywanie poszczególnych obowiązków. Nie zniechęcaj się też sceptycznym podejściem swojego szefa – jeśli będziesz uparta/uparty i zdeterminowana/zdeterminowany, i tak dojdziesz do celu.

 • Miłość

Barany powinny zachować szczególną ostrożność w przypadku kontaktów z płcią przeciwną. Choć będzie je rozpierać energia, a chęci na kolejne spotkania także nie zabraknie, nie będzie to dla nich zbyt korzystny rok. Jeśli jesteś w związku, postaraj się natomiast bardziej zająć swoim życiem prywatnym, bo bez dostatecznej uwagi może Ci się ono wymknąć spod kontroli.

 • Zdrowie

2021 nie zachwieje poważnie Twoim zdrowiem, co nie znaczy, że nie powinnaś/powinieneś na siebie uważać. To, że nigdy na nie szczególnie nie narzekałaś/narzekałeś, nie znaczy, że jesteś niezniszczalna/niezniszczalny – pamiętaj o tym.

Horoskop na 2021 rok - Byk (20 kwietnia – 22 maja)

 • Praca

Horoskop na 2021 dla Byka nie jest zbyt optymistyczny. Musisz się przygotować na wiele wyzwań oraz na to, że nie każdemu dasz radę podołać. Niewykluczone, że w połowie roku postanowisz kompletnie zmienić ścieżkę zawodową, ale wiedz, że wyjdzie Ci to tylko na lepsze.

 • Miłość

W kwestii uczuć nie musisz się spodziewać problemów. Byki świetnie poradzą sobie z aklimatyzacją w nowym otoczeniu i zawrą wiele znajomości. Kto wie, czy jedna z nich nie będzie kluczowa? Może właśnie w tym roku znajdziesz swoją drugą połówkę?

 • Zdrowie

Rok 2021 to najwyższy czas na to, by wziąć się za siebie. Już w pierwszych miesiącach odczujesz, że Twoja forma ma tendencję zniżkową. Pomyśl o dodatkowych zajęciach fizycznych, spędź aktywnie czas, a może wreszcie przestaniesz się skarżyć na wieczne bóle mięśni.

Horoskop na 2021 rok - Bliźnięta (23 maja – 21 czerwca)

 • Praca

Bliźnięta mogą się spodziewać wielu niespodzianek na gruncie zawodowym, jednak, co ważne, spora część z nich będzie zdecydowanie przyjemna. Po pierwszych niepowodzeniach zdołają też odnaleźć swoje miejsce w grupie, a pod koniec roku będą już świadome tego, że zawsze mogą liczyć na wsparcie swoich kolegów.

 • Miłość

2021 będzie dla Ciebie rokiem przełomowych decyzji. Możliwe, że zupełnie zmienią Ci się priorytety, co może nie przypaść do gustu Twojemu/Twojej partnerowi/partnerce. Jeśli jesteś singielką/singlem, rozglądaj się uważnie, by nie przegapić kogoś, kto czeka na Ciebie już od dłuższego czasu.

 • Zdrowie

Uważaj na siebie, bo ten rok może okazać się szczególnie trudny. Kiepskie samopoczucie może nieraz wpędzić Cię do łóżka. Najważniejsze jednak, by się nie poddawać i zmienić nieco sposób żywienia tak, by stał się zdrowszy, bogatszy w witaminy.

Horoskop na 2021 rok - Rak (22 czerwca – 22 lipca)

 • Praca

Horoskop noworoczny przewiduje, że niespodziewanie polubisz swoje życie zawodowe, a to, co robisz, naprawdę zacznie sprawiać Ci przyjemność. Wreszcie odkryjesz, że do tej pory zbyt surowo się oceniałaś/oceniałeś, przez co niszczyłeś/niszczyłaś sobie całą radość z wykonywania obowiązków, które już od pewnego czasu pokrywają się z Twoim hobby.

 • Miłość

W tym roku czeka Cię sporo rozterek sercowych. Niewykluczone, że na Twojej drodze pojawią się dwie skrajnie różne osoby, które będą zapamiętale walczyć o Twoje względy. Pamiętaj, by nie podejmować decyzji pochopnie, bo może ona zaważyć na całym Twoim przyszłym życiu.

 • Zdrowie

Możesz borykać się z problemami z odpornością, które nasilą się wczesną wiosną, by zaniknąć latem i powrócić znów na jesieni. Miej jednak świadomość, że wystarczy odpowiednio o siebie zadbać, by zminimalizować ich nieprzyjemne skutki.

Horoskop na 2021 rok - Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

 • Praca

Już od początku roku zaczniesz narzekać na atmosferę w pracy. Niewykluczone, że niedługo później poczujesz nagłą chęć zmiany środowiska. 2021 nie jest jednak dobrym czasem na takie decyzje. Jeśli poczekasz jeszcze chwilę, zobaczysz, jak bardzo los potrafi być przewrotny i ile zyskasz dzięki cierpliwości, która teraz tak dużo Cię kosztuje.

 • Miłość

Najwyższy czas wziąć się w garść. Lwy mogą być niezdecydowane, pogrążone we własnych myślach i problemach, a przez to nie dostrzegać, że już od pewnego czasu w ich otoczeniu znalazł się ktoś bardzo wartościowy. To świetny rok dla singli, którzy mogą liczyć na wiele wrażeń w życiu towarzyskim.

 • Zdrowie

W tym roku chętnie zaangażujesz się w treningi sprawnościowe. Choć Twoja forma wcale nie jest najgorsza, uznasz, że warto ją jeszcze wzmocnić. To na pewno pozytywnie przełoży się na Twoje samopoczucie.

Horoskop na 2021 rok - Panna (24 sierpnia – 22 września)

 • Praca

Rok 2021 Panny spędzą na nawiązywaniu nowych kontaktów zawodowych i umacnianiu tych, które już posiadają. Nie będzie to dla nich najłatwiejsze dwanaście miesięcy, ale z czasem wypracują strategię, która spokojnie pozwoli im dotrwać do końca roku i z impetem wkroczyć w następny.

 • Miłość

Wreszcie poczujesz stabilizację. Nigdy dotąd nie czułaś/czułeś się tak spokojna/spokojny o sprawy sercowe. 2021 rok przyniesie Ci ulgę i pozwoli wytrwać w wielu postanowieniach. Staniesz się też prawdziwą podporą dla swojej drugiej połówki, a jeśli dotąd byłaś/byłeś sama/sam, prawdopodobnie odkryjesz, jak niewiele dzieli przyjaźń od miłości.

 • Zdrowie

Możesz narzekać na bóle głowy, które jednak nie będą szczególnie uciążliwe. Poza tym Panny powinny koniecznie uważać na przeciągi, bo niewykluczone, że to właśnie za przyczyną któregoś z nich dopadnie je przeziębienie.

Horoskop na 2021 rok - Waga (23 września – 22 października)

 • Praca

2021 rok przyniesie Ci wiele miłych słów ze strony współpracowników. Niejednokrotnie też zasłużysz na pochwałę szefa. Mimo wszystko, nie będzie sprzyjał pracowitości. Postaraj się jednak przesadnie nie rozleniwiać, bo w przeciwnym razie zakończysz go z hukiem i bagażem zaległości.

 • Miłość

Noworoczny horoskop wskazuje na niebywałe szczęście Wag w miłości. Jeśli do tej pory byłaś/byłeś sama/sam, w końcu odnajdziesz właściwą drogę do czyjegoś serca. Dla par będzie to z kolei niezwykle udany rok, obfitujący w wiele wspaniałych przygód.

 • Zdrowie

Nie wszystko da się zaplanować, dlatego Ty również nie zakładaj, że problemy ze zdrowiem omijają Cię szerokim łukiem, bo odpowiednio o siebie dbasz. Postaraj się natomiast zrelaksować, bo Twoje zdrowie psychiczne zostało nadszarpnięte przez ostatnie miesiące 2020 roku i teraz musisz pozwolić sobie na reset, by nie zwariować.

Horoskop na 2021 rok - Skorpion (23 października – 21 listopada)

 • Praca

Twoja kariera wreszcie ruszy pełnym pędem, a Ty nawet nie będziesz się tego spodziewać. Skorpiony są zdeterminowane, a ich waleczność przełoży się na świetne wyniki zawodowe. Nie oglądaj się na innych, bo szybko zostaną daleko w tyle.

 • Miłość

W 2021 wkroczysz z entuzjazmem, który jednak z czasem, po licznych niepowodzeniach, osłabnie. Nie będziesz potrafiła/potrafił dogadać się w kwestiach uczuciowych z tymi, na których najbardziej Ci zależy. Ważne decyzje pozostaw lepiej na inny czas.

 • Zdrowie

Twoja kondycja będzie godna pozazdroszczenia. Psychicznie okażesz się tak wydajna/wydajny, że aż sama/sam siebie zaskoczysz – i to w pozytywnym sensie! Dużo energii przyda Ci się w starciu z codziennością, która nieraz sobie z Ciebie zakpi.

Horoskop na 2021 rok - Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

 • Praca

Kłopoty zawodowe staną się Twoją specjalnością. Strzelec pozostanie niezrozumiany, niedoceniony i zepchnięty na dalszy plan, choć będzie się bardzo starał umocnić swoją pozycję. Dobrze jednak, że ma przyjaciela/przyjaciółkę, który/która będzie nad nim czuwał/czuwała przez cały rok, nie dając mu się poddać.

 • Miłość

Przed Tobą prawdziwe uczuciowe burze, choć nie zawsze będą one zwiastowały problemy w związku. Wkrótce może się okazać, że z nikim nie rozumiesz się tak dobrze, jak ze swoim/swoją partnerem/partnerką. Single z kolei będą mogli nieco wnikliwiej przyjrzeć się swojemu życiu osobistemu.

 • Zdrowie

W 2021 roku trochę się rozleniwisz. Trudno będzie Cię namówić do jakiejkolwiek aktywności, a Twoim ulubionym miejscem wypoczynku stanie się kanapa przed telewizorem. Pamiętaj jednak, że od czasu do czasu należałoby się zdecydować na ruch, najlepiej na świeżym powietrzu.

Horoskop na 2021 rok - Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

 • Praca

Nadchodzi czas stabilizacji zawodowej. Koziorożce złapią wiatr w żagle i nie stracą go aż do końca nadchodzącego roku. Pierwszy raz nie będą narzekać na pieniądze ani nadmiar obowiązków, bo znajdą złoty środek, jak sobie radzić z pracą. Pod koniec roku będą na nie czekać wyjątkowo ciekawe projekty, które jeszcze rozbudzą ich wyobraźnię.

 • Miłość

2021 to dla Koziorożców czas zwierzeń. W swoich związkach postawią na szczerość i wszystko jakoś się poukłada. Nowe znajomości mogą wprowadzić do ich życia sporo ciekawych doświadczeń, a codzienność dzięki nim wreszcie nabierze barw.

 • Zdrowie

Choć zdrowie w Twoim przypadku nie powinno być w nadchodzącym roku Twoim zmartwieniem, uważaj, by się nie przemęczać. Zacznij się wysypiać, nie pracuj do późnych godzin nocnych, nawet jeśli masz na to ogromną ochotę, ponieważ za wyczerpanie przyjdzie Ci później słono zapłacić.

Horoskop na 2021 rok - Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

 • Praca

To nie będzie dla Ciebie udany rok, jeśli chodzi o kwestie zawodowe. Chociaż nie doświadczysz żadnych zawodów, nic wielkiego nie osiągniesz, a Twoja praca będzie Cię nudzić. Pod koniec roku albo znajdziesz w niej wreszcie coś fascynującego, albo po prostu zmienisz zakres obowiązków, a może i swoją firmę.

 • Miłość

Wokół Ciebie pojawi się wielu nowych ludzi. Musisz mieć świadomość, że Wodniki w tym roku będą bardzo kochliwe. Nie każda znajomość zakończy się jednak czymś poważniejszym i możesz też nie ustrzec się od zawodu.

 • Zdrowie

Pora wreszcie zatroszczyć się o swoje zdrowie. To rok, w którym powinnaś/powinieneś przestać unikać lekarzy i zrobić sobie kontrolne badania, o których dawno zapomniałaś/zapomniałeś. Nie przeceniaj swojego organizmu, bo kiedyś, w najmniej oczekiwanym momencie, może Cię zawieść.

Horoskop na 2021 rok - Ryby (19 lutego – 20 marca)

 • Praca

Ryby wreszcie uwierzą we własne siły, jednak rok 2021 nauczy je, że najlepiej jest liczyć na samego siebie. W Twoim życiu zawodowym zajdzie sporo zmian, ale będziesz musiała/musiał na nie cierpliwie poczekać.

 • Miłość

Twoje emocje mogą w nadchodzącym roku brać często górę nad rozsądkiem. Nie poddawaj się im i nie popełniaj błędów, których możesz później żałować. Ufaj intuicji, ale z umiarem, ponieważ osoba, na której Ci zależy, może w końcu stracić cierpliwość.

 • Zdrowie

W roku 2021 mogą Cię dopaść problemy gastryczne. To być może ostatni dzwonek, by zadbać o swoją dietę i przestać obciążać organizm przesadnie tłustymi posiłkami czy przetworzoną żywnością. Dobrze też będzie od czasu do czasu wypić napar z mięty.

Zobacz wideo Poznaj przepis na ciasteczka z wróżbą
Więcej o: