Ola Domańska zmieniła fryzurę. Aktorka postawiła na modne cięcie

Aleksandra Domańska pochwaliła się niedawno zdjęciem w bardzo krótkiej fryzurze. Nowe cięcie przypadło do gustu jej fanom.

Ola Domańska to jedna z najpopularniejszych polski aktorek. Sympatię widzów zdobyła dzięki licznym filmowym i serialowym rolom. Poza tym fani cenią ją przede wszystkim za dystans do siebie oraz poczucie humoru. Aktorka nie boi się pokazywać niedoskonałości, dzięki czemu uczy swoje obserwatorki pewności siebie.

Aleksandra Domańska i jej nowa modna fryzura

Gwiazda ma już za sobą kilka ciekawych metamorfoz. Tym razem postawiła na bardzo krótkie cięcie "na chłopaka". Pojawiły się więc spekulacje, że to efekt przygotowań do nowego projektu. Aktorka wcieli się w rolę prawniczki w nowym serialu Polsatu "Mecenas Porada". 

Aleksandra Domańska w ostatnich miesiącach ograniczyła korzystanie z mediów społecznościowych do minimum. Jednak niedawno aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją w nowej fryzurze. Zobaczcie, jak teraz wygląda gwiazda:

 

Aleksandra Domańska i jej modna fryzura pixie cut

Cięcie przypadło do gustu jej fanom. Pod postem pojawiło się wiele pochlebnych komentarzy. Nowa fryzura aktorki to bardzo modne w ostatnim czasie pixie cut. Co ciekawe, cięcie było bardzo popularne w latach 60. ubiegłego stulecia. Kilka miesięcy temu wróciło jednak do łask. Jest nie tylko bardzo stylowe, lecz także optycznie odmładza. Poza tym taka fryzura jest niezwykle praktyczna i łatwa w ułożeniu oraz w utrzymaniu. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: