Lidl: maseczki ochronne popularnej marki już niebawem w sprzedaży. Są bardzo tanie i wygodne

Lidl po raz kolejny wprowadza do swojej oferty maseczki ochronne marki 4F. Zobaczcie, jak wyglądają i dowiedzcie się, od kiedy będą dostępne w sieci sklepów.

Lidl po raz kolejny wyszedł naprzeciw potrzebom klientów. Już niedługo w sieci sklepów będą dostępne maseczki ochronne popularnej marki 4F w bardzo przystępnych cenach.

Maseczki ochronne 4F w Lidlu - od kiedy?

Od jakiegoś czasu w Polsce obowiązuje zasada zakrywania nosa i ust w przestrzeni publicznej. Maseczki stały się więc ważnymi elementami naszych garderób. Już niebawem w sklepach stacjonarnych Lidl będą dostępne maseczki ochronne znanej polskiej marki sportowej 4F. To produkty wykonane z bawełny wielorazowego użytku. Są one bardzo wygodne w użytkowaniu i mają przystępną cenę.

Zobacz wideo Problemy skórne z powodu maseczki. Jak ich uniknąć?

Maseczki ochronne 4F mają być dostępne w sieci sklepów Lidl od 21 grudnia 2020 roku i będą sprzedawane do wyczerpania zapasów. Warto więc pospieszyć się z ich zakupem, gdyż tego typu produkty zazwyczaj cieszą się dużą popularnością.

Lidl, maseczki ochronne - kolory, cena

Maseczki ochronne 4F będą dostępne w dwóch kolorach - czarnym i białym. Warto wspomnieć, że zostały wyposażone w jony srebra o działaniu antybakteryjnym. Cena maseczek jest bardzo atrakcyjna. Jak dowiadujemy się ze strony Lidl Polska, za jedną sztukę zapłacimy 5,99 złotych. Warto pamiętać o tym, że maseczki ochronne z bawełny należy wymieniać co kilka godzin. Po zdjęciu musimy ją wyprać w temperaturze 60 stopni Celsjusza, a po wysuszeniu wyprasować. 

Maseczki ochronne popularnej marki w Lidlu. Są wygodne i tanieMaseczki ochronne popularnej marki w Lidlu. Są wygodne i tanie lidl.pl screen

Może cię także zainteresować:

Więcej o: