Jennifer Lopez tańczy w piżamie. Filmik stał się hitem w sieci! "Ta kobieta mnie zawstydza, a mam 22 lata"

Jennifer Lopez opublikowała na swoim profilu wideo, na którym tańczy w piżamie i bez makijażu. Internauci są zachwyceni piosenkarką, a filmik robi furorę na Instagramie. - Ona ma 51 lat. Ja mam 27 i ledwo z łóżka wstaję - skomentowała z dystansem jedna z fanek.
Zobacz wideo Tak święto 4 lipca spędzała Jennifer Lopez z mężem

Jennifer Lopez to zarówno jedna z najpopularniejszych, jak i najatrakcyjniejszych kobiet w show-biznesie. Mimo upływu lat, piosenkarka nieustannie zachwyca miliony fanów na całym świecie zarówno swoim talentem muzycznym, urodą oraz fenomenalną formą fizyczną, na którą regularnie pracuje. Patrząc na sceniczne występy JLo oraz jej poczynania w Internecie, można śmiało stwierdzić, że czas się dla niej zatrzymał. Aż trudno uwierzyć, że artystka skończyła w tym roku 51 lat, gdyż nie tylko wygląda, lecz także czuje się młodo! Po raz kolejny udowodniła to na swoim Instagramie.

Jennifer Lopez tańczy w piżamie. Filmik stał się hitem na Instagramie 

Jennifer Lopez postanowiła stworzyć na Instagramie wyzwanie, które zatytułowała #InTheMorningChallenge. W tym celu opublikowała na swoim profilu krótki filmik, na którym tańczy w piżamie o poranku, bez grama makijażu, wykonując układ do swojej najnowszej piosenki "In The Morning". 

Jest i on! #InTheMorningChallenge zaczyna się TERAZ!!! Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć Wasze!!! #MorningFace

- napisała pod filmikiem.

na Instagramie obejrzało je już ponad 10 mln użytkowników. Internauci są zachwyceni JLo, co wielokrotnie podkreślili w komentarzach pod postem. Pojawiło się również wiele słów od bardzo młodych dziewczyn, które są pod wrażeniem kondycji i sprawności piosenkarki:

Omg! Ta kobieta mnie zawstydza, a mam 22 lata
Jesteś niesamowita
Ona ma 51 lat. Ja mam 27 i ledwo z łóżka wstaję
Królowa
Ona jest zjawiskowa

- czytamy.

Sprawdź: Modne piżamy Tommy Hilfiger!

 
Więcej o: