Aleksandra Żebrowska opublikowała nagie zdjęcie. Zdradziła, jaki prezent chce dostać od męża

Aleksandra Żebrowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje nago w wannie. Przy okazji podsunęła mężowi pomysł na prezent dla niej. - Wygląda Pani jak monumentalna grecka bogini - komentują internauci.
Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Aleksandra Żebrowska jest żoną znanego polskiego aktorka, Michała Żebrowskiego. W sierpniu 2020 roku, na świat przyszło ich trzecie dziecko - na świecie powitali syna. Ola Żebrowska jest aktywna na swoim Instagramie, gdzie na bieżąco relacjonowała przebieg swojej ciąży, a teraz regularnie dzieli się zdjęciami związanymi z macierzyństwem. Sympatię internautek Ola zyskuje przede wszystkim swoją naturalnością i otwartością, którą dzieli się bez skrępowania na swoich social mediach.

Aleksandra Żebrowska opublikowała na Instagramie nagie zdjęcie. "Piękne ciało. Niczym gazela"

Aleksandra Żebrowska opublikowała ostatnio na swoim instagramowym profilu odważne zdjęcie, na którym pozuje nago stojąc w wannie. W jednej ręce trzyma swojego synka karmiąc go, a w drugiej maszynkę do golenia, usiłując golić nogi. Tą fotografią Ola doskonale zobrazowała, jak często wygląda codzienność wielu mam oraz jak wiele rzeczy muszą one wykonywać jednocześnie.

#pomysłnaprezent - ogól mi nogi #multitasking #momlife #giftidea #shavemylegsplease @zebrowski.michal

- napisała w opisie, podsuwając mężowi pomysł na prezent dla niej.

Internautki są zachwycone zdjęciem udostępnionym przez żonę Michała Żebrowskiego, a wiele z nich utożsamia się z obrazkiem widocznym na fotografii. Pod postem pojawiło się wiele ciepłych słów, a także komplementów odnośnie figury Oli:

Wygląda Pani jak monumentalna grecka bogini! Jak sobie pomyśle ile dziwnych rzeczy robiłam z dzieckiem przy piersi to komedia
Piękne ciało. Niczym gazela
Boskie zdjęcie
Piękne zdjęcie i sama prawda

- czytamy.

 
Więcej o: