Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała męża w intymnej sytuacji? Fani: "To pan Radek w toalecie?". Odpowiada

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie zdjęcie w łazience, prosto z planu finałowego odcinka jej nowego show. Internauci zwrócili uwagę na męskie plecy odbijające się w lustrze. - To pan Radek w toalecie? - pytają. Gwiazda odpowiedziała.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na pełnym czułości filmiku z synkiem

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Sympatię widzów oraz rozpoznawalność zdobyła m.in. prowadząc takie programy telewizyjne, jak "Perfekcyjna Pani domu", czy "Projekt Lady". Już wkrótce, na antenie, pojawi się kolejne show z jej udziałem pokazujące, jak Małgosia wraca do formy po porodzie. Żona Radosława Majdana jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 1,4 mln użytkowników. Na swoim profilu regularnie udostępnia zdjęcia oraz filmiki zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. 

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała męża w intymnej sytuacji?

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie zrobione w łazience podczas nagrań finałowego odcinka jej najnowszego programu, który w chwili obecnej roboczo nazwany jest  "Rozenek cudnie chudnie".

- Dzień dobry ślę Wam dobrą energię z planu finałowego odcinka "Rozenek cudnie chudnie". Coś tam, ta Rozenek schudła. Nie jest idealnie, ale to lepiej, będzie nad czym pracować w nowym roku. Kochani, życie nas nie rozpieszcza, więc rozpieśćmy się sami. Mój sposób to masaż i postanowiłam dziś wieczorem, po tym jak Henryk Jan #dzidziuśmajdana pójdzie spać, taki sobie zafundować. A Wasze sposoby? Może się czymś zainspiruję? miłego dnia Pączuszki i cały czas sobie powtarzajcie (ja tak robię) jeszcze będzie normalnie, jeszcze będzie spokojniej. Całusy - napisała w opisie zdjęcia.

Nie da się ukryć, że na zdjęciach Małgosia wygląda naprawdę świetnie, jednak uwagę fanów na drugiej fotografii zwróciło odbicie mężczyzny w lustrze. Część internautów zaczęło podejrzewać, że Małgorzata Rozenek-Majdan przez przypadek sfotografowała swojego męża w intymnej sytuacji.

To pan Radek w toalecie?
Czy na drugim zdjęciu w oddali Radek siusia?

- pytali.

Nie. Oświetleniowiec ustawia światło

-wyjaśniła w komentarzach Małgosia.

 
Więcej o: