Magda Gessler pokazała, jak relaksuje się przed świętami. Fani: Ciekawe, co na to sanepid

Magda Gessler opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała swoim obserwatorom, jak relaksuje się tuż przed świętami. Niestety, nie wszystkim internautom spodobało się to, co zobaczyli na zdjęciu z salonu kosmetycznego. "Bardzo słabo" - komentują.
Zobacz wideo Magda Gessler zakręciła Kołem Plotka

Magda Gessler jest najpopularniejszą polską restauratorką, właścicielką wielu restauracji oraz osobowością telewizyjną. Ogromną popularność przyniósł jej program "Kuchenne rewolucje", którego jest gospodynią od 6 marca 2010 roku. Ku uciesze fanów, Magda Gessler prowadzi również swoje media społecznościowe, a na Instagramie zgromadziła już ponad milion obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się zdjęciami oraz nagraniami z życia zawodowego, a także prywatnego.

Magda Gessler w mocnym makijażuMagda Gessler pokazała, jak wyglądała 25 lat temu. Fani zachwyceni. "Jesteś jak dobre wino"

Magda Gessler pokazała, jak relaksuje się u kosmetyczki przed świętami

Magda Gessler opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie, by pokazać fanom, w jaki sposób relaksuje się tuż przed świętami. Okazuje się, że jednym z takich sposobów jest dla restauratorki wizyta w salonie kosmetycznym. "Relax... czas dla mnie!!! Nareszcie!!! Kocham was i takich chwil życzę. Odpłynęłam. Po ciężkiej pracy czas dla mnie... #besos" - napisała Magda Gessler pod zdjęciem. Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy:

Tak trzeba żyć!
To jest życie! 
Ale pani dobrze.
Zasłużyła sobie pani!

- piszą internauci.

Magda GesslerMagda Gessler przeszła spektakularną metamorfozę. Schudła prawie 10 kg. Teraz zdradza, jak to osiągnęła

Jednak nie wszystkim użytkownikom spodobało się to, co zobaczyli na fotografii. Część z nich zauważyła, że Magda Gessler jest bez maseczki, a panie kosmetyczki pracują bez rękawiczek.

Ale że te kobiety bez rękawiczek pracują... Ja bym tak nie mogła.
Współczuję tym dziewczynom pracować w takich warunkach, te plastikowe taborety na pewno "rewelacyjnie" wpływają na ich kręgosłupy.
Słabo bardzo. Pani Magda bez maseczki! O zgrozo kosmetyczki bez rękawiczek. I jeszcze ta herbata na stoliku! Ciekawe, co na to sanepid

- czytamy w komentarzach pod postem.

 
Więcej o: