Blanka Lipińska stworzyła własne szpilki z luksusową marką. Wiemy, ile kosztują

Blanka Lipińska podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie nową współpracą. To prawdziwa gratka dla fanów jej książek oraz filmu "365 dni"! Blanka Lipińska we współpracy z luksusową marką wypóściła bowiem kolekcję szpilek. Model jest naprawdę wyjątkowy, a liczba par dostępnych w sprzedaży będzie ograniczona.

Blanka Lipińska jest obecnie jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Wszystko za sprawą sukcesu, który odniosła najpierw jej bestsellerowa - składająca się z trzech części - powieść "365 dni", a następnie film na podstawie pierwszej książki. Blanka Lipińska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 690 tys. osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami z życia zawodowego oraz prywatnego. 

Blanka Lipińska stworzyła własne szpilki z marką Casadei inspirowane "365 dni"

Tuż przed końcem 2020 roku, Blanka Lipińska przygotowała dla swoich fanów nie lada niespodziankę. Autorka "365 dni" stworzyła we współpracy z luksusową marką Casadei własną kolekcję butów. Inspiracją do projektu szpilek była oczywiście seria książek Blanki Lipińskiej.

Zobacz wideo Blanka Lipińska zaprojektowała buty z cytatem ze swojej książki

- Jakiś czas temu mówiłam wam, że robię projekt, o którym jeszcze nie mogę mówić, ale bardzo chcę, że jest to naprawdę spełnienie moich marzeń. I otóż przyszedł ten dzień, kiedy mogę wam to powiedzieć i myślę, że zrobi to wrażenie szczególnie na osobach które kochają modę, a najbardziej na tych, którzy kochają buty. Otóż słuchajcie. Chciałam wam się pochwalić, że razem z marka, uwaga... Casadei, wciąż nie mogę w to uwierzyć, kiedy to mowie. Z Cesarem Casadei! Miałam okazję go poznać i rozmawiać z nim i mało tego, tworzyć z nim moje własne buty Casadei for Blanka Lipińska, gdzie jest cytat z mojej książki. Co mogę wam zagwarantować to to, że te buty na pewno zobaczycie w drugiej części filmu - powiedziała Blanka Lipińska na Instagramie.

Sprzedaż szpilek Casadei for Blanka Lipińska rusza 18 grudnia, jednak ich liczba jest bardzo ograniczona, gdyż dostępne będą zaledwie 24 pary. Buty dostępne będą w sklepie Moliera 2, z którym Blanka regularnie współpracuje, a ich koszt to 4995 zł.

Zobacz koniecznie: Czarne damskie nowości od marki Armani w okazyjnych cenach!

Blanka Lipińska stworzyła własne szpilki z marką CasadeiBlanka Lipińska stworzyła własne szpilki z marką Casadei https://www.instagram.com/blanka_lipinska/

Więcej o: