Anna Mucha pozuje nago w wannie. "Dech zapiera". Zdjęcie podzieliło internautów

Anna Mucha opublikowała na swoim Instagramie odważne zdjęcie prosto z wanny, na którym pozuje nago. - Dech zapiera. Piękno w każdym calu - piszą fani. Jednak nie wszyscy internauci tak optymistycznie przyjęli tę fotografię.
Zobacz wideo Anna Mucha odpowiedziała na atak fanki

Anna Mucha uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych polskich aktorek. Od lat, fani doceniają nie nie tylko jej talent aktorski czy urodę, lecz także poczucie humoru. Ku uciesze fanów, Anna Mucha jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie obserwuję ją ponad 828 tysięcy osób. Aktorka regularnie publikuje na swoim profilu zdjęcia z życia zawodowego, a także prywatnego. Od czasu do czasu, Anna Mucha zaskakuje również swoich fanów odważniejszymi fotografiami.

Anna Mucha pozuje nago w wannie. Zdjęcie podzieliło internautów

Anna Mucha udostępniła na swoim instagramowym koncie zdjęcie, na którym pozuje nago, podczas kąpieli w wannie. - Ta Kleopatra kąpiąc się w mleku wiedziała co robi! a słyszeliście może o Colostrum? To wyjątkowe mleko, bo najcenniejsze, pierwsze - siara bydlęca! zwana także "młodziwo"! Ja przyznaje, że do niedawna nic o tym nie wiedziałam, a tu się okazuje ze to cudo jest antybakteryjne, antygrzybiczne (i wiele innych ANTY), ale PRO dla naszej skory! odmładza, zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek i ogólnie regeneruje skórę - napisała aktorka pod zdjęciem. 

 

Niestety, nie wszystkim ten post przypadł do gustu. - Aniu, ale ty już się rozebrałaś kiedyś dla "Playboya". Nie zyskasz popularności, pokazując nagie zdjęcie w wannie - napisał jeden z internautów. Inna użytkowniczka zwróciła natomiast uwagę, że produkt reklamowany przez aktorkę nie jest wegański. Znaczna większość była jednak zachwycona zdjęciem Anny Muchy i stanęła w jej obronie:

Kobieta roku - odważna !
Gdzie tu zmarszczki takie ciałko piękne
Dech zapiera
Piękno w każdym calu
Masz moc seksapilu
Rewelacja jak zawsze

-czytamy.

Więcej o: