Życzenia na sylwestra 2020- gotowe życzenia noworoczne i wierszyki

Życzenia na sylwestra 2020. Narodowa kwarantanna nie wróży hucznych imprez, ale zawsze można po prostu wysłać kilka ciepłych słów i pokazać, że jesteśmy blisko pomimo tego, co dzieje się wokół. Sprawdź pomysły na życzenia noworoczne 2020.

Życzenia sylwestrowe - trochę normalności 

Internet jest pełen przemyśleń na temat odchodzącego roku. Wiemy między innymi o tym, że ten czas miał nauczyć nas wdzięczności. Na popularności zyskuje mem, o tym, że boimy się otwarcie napisać, że: 2021 to będzie mój rok! Marki z kolei życzą nam normalności, chyba naprawdę tym razem nie chcemy nic ponad, z radością wrócimy po prostu do spotkań z rodziną i przyjaciółmi, do pracy, do miejsc, które teraz świecą pustkami. Chcemy wrócić do dawnego życia i małych rytuałów, takich jak wspólne świętowanie sylwestra. Życzenia sylwestrowe w tym roku będą wyjątkowe, zamiast pustych sloganów słowo ubiera się w nadzieję i ma nam dać siłę. Poniżej prezentujemy życzenia na Nowy Rok, które sprawią, że ktoś po drugiej stronie ekranu poczuje się lepiej. 

Przekąski sylwestrowe to obowiązkowy punkt domowej imprezy. Zdjęcie ilutracyjnePrzekąski sylwestrowe - szybkie i smaczne. Przekąski wegetariańskie i z mięsem

Życzenia noworoczne od serca 

Poniżej znajdziesz kilka gotowych pomysłów na to, jak napisać życzenia noworoczne, które sprawią radość i napełnią serca bliskich nadzieją. 

***

Niech się spełnią świąteczne życzenia,
te łatwe i trudne do spełnienia.
Niech się spełnią te duże i małe,
te mówione głośno lub wcale. 

*

Na Nowy Rok przyjmij ode mnie szczere życzenia:
szczęścia, zdrowia i wielkiego powodzenia.
Czas nadzieją się podzielić, życzeń złożyć moc,
gdy szampana korek strzeli w Sylwestrową Noc.

*

Na progu Nowego Roku życzę Ci od serca,
by każda łza w oku miała smak szczęścia,
by nadziei płomienie nie gasły w mroku
i każde marzenie spełniło się w Nowym Roku!
Na życzeń wstążeczce, która jest bez końca,
chcę zawiesić jeszcze ciepły promyk słońca,
by tła błękitnego chmury nie zaćmiły.
Wszystkiego dobrego, mój Miły!

Życzenia na Nowy Rok- biznesowe 

Życzenia na Nowy Rok to także dobra okazja do podtrzymania relacji biznesowych. Poniżej prezentujemy gotowe pomysły w kategorii: życzenia na sylwestra 2020 dla firm:

***

W nadchodzącym Nowych Roku, w podziękowaniu za udaną współpracę, pragniemy złożyć Państwu życzenia wszystkiego dobrego i wielu sukcesów, również w życiu prywatnym.

*

Wszystkim naszym Klientom, Współpracownikom i Kontrahentom życzymy, aby kolejny rok był wyjątkowym i bardzo spokojnym czasem, w którym zrealizujecie wszystkie swoje osobiste plany i zamierzenia.

*

Niech Nowy Rok przyniesie Państwu nieprzemijające szczęście, wszelką pomyślność, a także spełnienie wszystkich, nawet tych najskrytszych, marzeń.

Przepisy na kolorowe sylwestrowe drinki wcale nie muszą być trudne. Zdjęcie ilustracyjneDrinki: przepisy na najlepsze drinki na sylwestra 2020

Wierszyki na sylwestra - śmiech jest dobry na wszystko 

Nie wszyscy lubią uderzać w oficjalną nutę, poniżej kilka pomysłów na śmieszne wierszyki na sylwestra dla znajomych i przyjaciół: 

***

Ile ziaren piasku w Gobi,
ile słońca w Nairobi.
Ile mrówek w kopcu żyje,
ile kret tuneli ryje.
Tyle szczęścia i radości,
niechaj w domu Twym zagości

*

Życzę Ci zabawy do białego rana,
najlepszych piosenek, pysznego szampana!
Choć nie jestem z Tobą w noworoczną noc,
pamiętaj też o mnie przez następny rok.

*

Przyjemności w dotyku, słodkości w przełyku.
Szelestu w kieszeni i słońca promieni
oraz by rok cały, po prostu był cudowny

Zobacz wideo Sylwester to dla zwierząt prawdziwe piekło
Więcej o: