Nowy Rok. Horoskop na 2021 rok pozwoli Ci sprawdzić, co może się wydarzyć w Twoim życiu

Nowy Rok już tuż tuż. Horoskop na 2021 rok pomoże Ci się przygotować na to, co nadejdzie w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy. Bądź gotowa/gotowy na wyzwania i sprawdź, czego w Twoim przypadku lepiej unikać!

Horoskop na 2021 - Baran (21 marca – 19 kwietnia)

 • Praca

Horoskop noworoczny niestety nie przewiduje w Twoim przypadku szczególnej pomyślności w życiu zawodowym. Nie masz co liczyć na spektakularne sukcesy w pracy ani tym bardziej na większy przypływ gotówki (prawdę mówiąc, raczej znajdziesz się pod kreską, choć końcówka roku może Ci to nieco wynagrodzić). W drugiej połowie roku Barany zaczną odczuwać pewną monotonię. Niewykluczone, że powinny się zastanowić nad zmianą ścieżki swojej kariery lub po prostu rozpoczęciem przygody z nowym pracodawcą.

 • Miłość

Nie najlepiej potoczą się też Twoje sprawy uczuciowe. Do Twojego związku partnerskiego wkradnie się nuda – niewykluczone, że to właśnie ona stanie się powodem rozstania. Barany-single pozostaną singlami, a co więcej ich wieczna samotność nagle zacznie im mocno doskwierać. Szybko przekonasz się jednak, że w tym roku możesz liczyć wyłącznie na siebie.

 • Zdrowie

Przynajmniej na tym polu powinno dopisywać Ci szczęście, jeśli tylko utrzymasz zdrowy tryb życia i nie będziesz stronić od aktywności fizycznej. Szybko i sprawnie poprawisz formę, a to umocni zarówno Twoje ciało, jak i Twojego ducha.

Horoskop na 2021 - Byk (20 kwietnia – 22 maja)

 • Praca

Horoskop na 2021 ma dla Ciebie dobre wieści – w tym roku poczujesz się naprawdę zrealizowana/zrealizowany zawodowo. Byki powinny koniecznie podejmować się nowych wyzwań na tym gruncie, ponieważ przed nimi duża szansa na ich finalizację. Niewykluczone też, że pod koniec roku pozytywnie zaskoczy Cię stan konta.

 • Miłość

Wreszcie doczekasz się stabilizacji i poczujesz się bezpiecznie – nie ma znaczenia, czy w związku, czy jako singielka/singiel. Ci, którzy dzielą życie z drugą osobą poczują, że podjęli bardzo dobrą decyzję, a ci, którzy są sami, dojdą do wniosku, że świetnie czują się w towarzystwie swoim i swoich najbliższych przyjaciół, dlatego też póki co odpuszczą szukanie drugiej połówki. Byki powinny jednak, szczególnie pod koniec roku, uważać na zachowanie swoich partnerów/partnerek, bo niewykluczone, że staną się ofiarą jakiejś większej intrygi.

 • Zdrowie

W nadchodzącym roku musisz bardzo uważać, ponieważ możesz się zmagać z przewlekłą chorobą, którą niełatwo będzie pokonać. Nie bądź lekkomyślna/lekkomyślny w sprawach zdrowotnych, ponieważ to może się na Tobie w każdej chwili zemścić.

Horoskop na 2021 - Bliźnięta (23 maja – 21 czerwca)

 • Praca

Horoskop noworoczny dla Bliźniąt mówi o niespodziankach w życiu zawodowym, które jednak będą miały bardzo pozytywny wydźwięk. Możesz być pewna/pewny, że w tym roku doczekasz się wielu pochwał ze strony przełożonych. Uważaj tylko, by nie spocząć zbyt szybko na laurach, bo przed Tobą całkiem sporo pracy.

 • Miłość

Odezwie się w Tobie Twoja bardziej wrażliwa strona. Zaczniesz przejmować się dokładnie wszystkim w swoim życiu uczuciowym, rozdmuchując to do rangi kluczowych problemów, czym poważnie narazisz się swojej drugiej połówce. Choć Bliźnięta-single mogą liczyć na nowe znajomości, powinny przestać się zadręczać niepokojącymi myślami, ponieważ w przeciwnym razie żadna randka nie zakończy się dla nich pomyślnie.

 • Zdrowie

Mogą odezwać się u Ciebie problemy ze stawami. Bardzo prawdopodobnie będzie to efekt przemęczenia i brania na siebie zbyt dużej ilości obowiązków. Pamiętaj, by wśród codzienności znaleźć też chwilę dla siebie, którą spędzisz na potrzebnym relaksie.

Horoskop na 2021 - Rak (22 czerwca – 22 lipca)

 • Praca

Horoskop na 2021 wróży Ci zmiany. Możliwe, że obejmiesz nowe stanowisko w pracy, niewykluczone też, że w Twoje projekty zacznie się angażować nowa osoba. Prawdopodobnie możesz się przygotować na większy przypływ gotówki mniej więcej pośrodku roku. Choć będzie to dla Ciebie dość szalone dwanaście miesięcy, upłynie Ci szybko i nie będzie się wiązało z żadnymi nieprzyjemnościami.

 • Miłość

Wreszcie poczujesz się pewnie na tym gruncie. Raki będą jednak potrzebowały pewnej niezależności, a czasem i odpoczynku od swojego/swojej partnera/partnerki. Jeśli jesteś singielką/singlem, niespodziewanie staniesz się bardziej otwarta w relacjach międzyludzkich i bardzo prawdopodobne, że gdy na Twojej drodze stanie właściwa osoba, zdołasz błyskawicznie ułożyć sobie życie.

 • Zdrowie

Raki powinny uważać na zatoki, szczególnie w sezonie jesienno-zimowym. Jeśli takie problemy pojawiały się u Ciebie już wcześniej, przygotuj się na ich nawrót i na to, że szybko się ich nie pozbędziesz. Budowanie odporności może Ci jednak odrobinę pomóc przetrwać najgorsze momenty, a przebywając na świeżym powietrzu, odpowiednio się dotlenisz.

Horoskop na 2021 - Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

 • Praca

Rok 2021 zaatakuje Cię… nawałem obowiązków. Tak naprawdę nie będziesz wiedziała/wiedział, w co ręce włożyć. Nie oglądaj się jednak na innych i nie czekaj, aż ktoś zrobi coś za Ciebie, a wtedy uda Ci się szybko osiągnąć cel. W drugiej połowie roku zaczniesz się niecierpliwić, bo wszystko w Twojej pracy będzie Ci się wydawać wtórne i bez polotu. Rozglądając się za czymś nowym, uważaj jednak, by nie dać się złapać na ofertę, która tylko z pozoru wygląda atrakcyjnie.

 • Miłość

Lwy lubią dominować, a w tym roku wyraźnie się to u nich objawi. Niejednokrotnie poczujesz się Panią/Panem sytuacji w związku, a Twój/Twoja partner/partnerka pozwolą Ci na więcej niż dotychczas. Pamiętaj jednak, by nie przesadzić, bo nikt nie lubi osób, które nadmiernie się puszą. Bądź czujna/czujny, by łatwo przejrzeć, czy za uległością Twojej drugiej połówki nie stoi przypadkiem jakiś sekret, którego wolałaby Ci nie zdradzać.

 • Zdrowie

Nie możesz narzucać sobie zbyt szybkiego tempa, bo to mocno odbije się na Twoim zdrowiu. W tym roku przemęczenie okaże się Twoją zmorą, dlatego po prostu znajdź choć chwilę na codzienny relaks.

Horoskop na 2021 - Panna (24 sierpnia – 22 września)

 • Praca

Nigdy wcześniej bardziej niż w tym roku nie potrzebowałaś/potrzebowałeś stabilizacji w kwestiach zawodowych. Panny będą zadowolone ze swoich dotychczasowych osiągnięć, a wykonywanie obowiązków w pracy będzie im sprawiać autentyczną przyjemność. Nie znajdziesz też powodów do narzekań w związku z comiesięcznym stanem konta.

 • Miłość

Rok 2021 zmusi Cię do podjęcia przełomowych decyzji w związku z Twoim życiem uczuciowym. Jeśli masz kogoś, będziesz musiała/musiał się zdeklarować, jak poważnie traktujesz tę relację, a w małżeństwie pojawi się poważny dylemat, który będzie trzeba jak najszybciej rozwiązać. Samotne Panny z kolei będą musiały w końcu podjąć wyzwanie i odpowiedzieć na sygnały od pewnego czasu wysyłane przez kogoś z ich najbliższego otoczenia.

 • Zdrowie

Horoskop noworoczny zapewnia, że nie będziesz narzekać na zdrowie. Ważne tylko, byś nie bagatelizowała/bagatelizował gorszego samopoczucia i stosował zbilansowaną dietę.

Horoskop na 2021 - Waga (23 września – 22 października)

 • Praca

W pracy czekają Cię pozytywne zmiany. Już niebawem na horyzoncie pojawi się nowe źródło dochodów, niewykluczone, że lepsze niż to, z którego korzystałaś/korzystałeś do tej pory. Choć nie osiągniesz zbyt wiele jeśli chodzi o rozwój swoich kwalifikacji zawodowych, przez cały rok będzie Ci dopisywać szczęście, którego inni na pewno Ci pozazdroszczą.

 • Miłość

Wagi zupełnie nie będą się potrafiły odnaleźć w życiu uczuciowym. Wielu rzeczy nie zrozumieją, inne natomiast zrozumieją opacznie. Może Cię czekać bardzo niemiła niespodzianka, i to ze strony osoby, którą darzysz największym zaufaniem. Możliwe, że zrezygnujesz z relacji, bez której w poprzednich latach nie wyobrażałaś/wyobrażałeś sobie życia.

 • Zdrowie

W tym roku możesz się skarżyć na uporczywy i nawracający katar. Niewykluczone, że jego przyczyną może być jakaś dotąd nieodkryta alergia.

Horoskop na 2021 - Skorpion (23 października – 21 listopada)

 • Praca

2021 przyniesie zmiany w miejscu, w którym pracujesz. Wyraźnie poprawi się tamtejsza atmosfera, a Ty wreszcie poczujesz zadowolenie w związku ze swoimi warunkami finansowymi, bo te ulegną znacznej poprawie. Ta sytuacja pozwoli Ci poczuć stabilizację, do której od dawna dążysz.

 • Miłość

Skorpiony muszą być przygotowane na to, że w ich życiu rozpocznie się zupełnie nowy etap. To, co stare i niepotrzebne, będą musiały pozostawić za sobą. Nie oglądaj się za siebie i nie żałuj tego, co było, ponieważ przyszłość czeka na Ciebie z niejednym wyzwaniem. Niewykluczone, że Twój/Twoja partner/partnerka mocno przyczynią się do następujących zmian. Jeśli planowaliście dziecko, bardzo prawdopodobne, że ten rok będzie przełomowy dla Waszych starań.

 • Zdrowie

Dobre samopoczucie nie opuści Cię ani na moment. Bardzo dużą uwagę przywiążesz do swojej kondycji i jeśli tylko starczy Ci systematyczności, osiągniesz spodziewany efekt.

Horoskop na 2021 - Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

 • Praca

Noworoczny horoskop wspomina o załamaniu, jakie możesz odczuwać w sferze zawodowej. W pewnym momencie popadniesz w rutynę i nic związanego z pracą nie będzie Ci sprawiać przyjemności. Cały czas będzie Ci się wydawało, że mogłabyś/mógłbyś zrobić więcej i lepiej. Strzelce wykażą się ogromnymi ambicjami, jednak niestety nie będą ich miały jak zrealizować i chcąc nie chcąc, zostaną zmuszone czekać, aż rok 2021 dobiegnie końca, a ich zła passa odejdzie wraz z nim.

 • Miłość

Życie uczuciowe będzie zupełnym przeciwieństwem sfery zawodowej. W końcu dowiesz się, na czym stoisz, a jeśli jesteś w związku, poczujesz, że zmierza on we właściwą stronę, a Twój/Twoja partner/partnerka stanowi najlepsze możliwe wsparcie i możesz na niego/nią zawsze liczyć.

 • Zdrowie

Mogą pojawić się u Ciebie poważne problemy spowodowane przemęczeniem organizmu i przepracowaniem. Jeśli wiele godzin spędzasz przed ekranem komputera, koniecznie zainwestuj w krople do oczu, które zapobiegną ich zaczerwienieniu. Pomyśl też o przebadaniu wzroku, bo niewykluczone, że ucierpiał od tego rodzaju pracy.

Horoskop na 2021 - Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

 • Praca

To, co pogmatwało się na końcu 2020 roku, z początkiem 2021 szybko się rozwikła. Dzięki temu w nowy rok wkroczysz z nowym zapałem i nie zabraknie Ci entuzjazmu nawet wtedy, gdy na Twojej drodze pojawią się zupełnie nowe wyzwania. Najprawdopodobniej w drugiej połowie roku załapiesz się na spory przypływ gotówki. Dzięki temu odbijesz sobie to, co straciłaś/straciłeś ostatnio.

 • Miłość

Koziorożce mogą być w nowym roku za bardzo skupione na przeszłości. Rozpamiętując chwile, które nigdy nie powrócą, napotkają problemy z otwarciem się na to, co dopiero ma nadejść. Nie możesz cały czas żyć tym, co przeminęło, bo rozdrapywanie ran nie służy niczemu dobremu. Jeśli zdołasz wyjść do ludzi i przełamać niemoc, czeka Cię prawdopodobnie wyjątkowa relacja z kimś nowym.

 • Zdrowie

Od samego początku roku możesz skarżyć się na problemy trawienne. Najlepiej więc od razu wyposaż się w zapas mięty, którą zaparzysz sobie po jednym z posiłków.

Horoskop na 2021 - Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

 • Praca

W Twoim życiu zawodowym nie wydarzy się w zasadzie nic nowego. Możesz to odebrać zarówno jako stagnację, jak i stabilizację, w zależności od tego, w jakiej sytuacji akurat się znajdziesz. Wodniki nie będą w tym roku wymagały od siebie wielkich rzeczy, ale to pozwoli im lepiej zrozumieć środowisko, w którym obracają się od niedawna i umocnić przyjaźni oraz relacje zawodowe. Nie będzie im także brakować pieniędzy.

 • Miłość

Wodniki mogą być bardzo rozchwiane emocjonalnie. Rok 2021 nie będzie bowiem w ich przypadku sprzyjał podejmowaniu decyzji. Miotając się między jednym a drugim beznadziejnym rozwiązaniem, nigdy nie zapominaj o tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Pamiętaj też, że zawsze możesz liczyć na oddanych przyjaciół. Jeśli natomiast wciąż rozpaczliwie szukasz miłości, przestań się nakręcać, bo najprawdopodobniej ktoś, kto darzy Cię ogromnym uczuciem jest bliżej, niż możesz podejrzewać.

 • Zdrowie

Stres to Twój oddany towarzysz w nowym roku. Lepiej pozbądź się go jak najprędzej, bo kolejne nieprzespane noce mogą odbić się na Twoim zdrowiu.

Horoskop na 2021 - Ryby (19 lutego – 20 marca)

 • Praca

W tym roku będziesz się przede wszystkim cieszyć z dużych zysków pieniężnych. Sumienna praca Ci się opłaci, a realizacja kolejnych zadań dostarczy Ci prawdziwej frajdy. Ryby będą więc bardzo zajęte i ciągle za czymś goniąc, mogą łatwo stracić kontakt rzeczywistości. Nie zapominaj jednak, by w tej codziennej gonitwie znaleźć też czas na reset, bo bycie w gotowości dwadzieścia cztery godziny na dobę nikomu nie służy.

 • Miłość

W tej sferze musisz zachować stałą gotowość. Na drodze singli pojawi się kilka nowych osób, ale tylko jedna z nich może się okazać istotna, a nie wiadomo, czy pochłonięte pracą Ryby w ogóle zauważą jej obecność. Zachowaj czujność, bo taka szansa może się więcej nie powtórzyć! Jeśli jesteś w związku, postaw na wspólne inwestycje, bo to odpowiedni czas.

 • Zdrowie

W tym roku powinnaś szczególnie uważać na wszelkiego rodzaju infekcje. Jeśli nie chcesz, by bolące gardło towarzyszyło Ci przez większość czasu, wspieraj swoją odporność odpowiednią dietą oraz zwiększ aktywność fizyczną.

Zobacz wideo Kolorowe smokey eyes idealne na sylwestra
Więcej o: