Tomasz Sekielski pochwalił się kolejną metamorfozą. Schudł i ma nową fryzurę. Jest nie do poznania!

Tomasz Sekielski w 2020 roku przeszedł spektakularną metamorfozę. Dziennikarz nie tylko zrzucił zagrażającą zdrowiu nadwagę, lecz także zdecydował się na zmianę swojej fryzury. Metamorfozą pochwalił się na Instagramie. Rok kończy zupełnie odmieniony. - Nie do poznania! - komentują internauci.
Zobacz wideo Te gwiazdy przeszły ogromną metamorfozę i sporo schudły

Tomasz Sekielski, ze względu na swoje narastające problemy z nadwagą, podjął na początku 2019 roku stanowcze kroki i zawalczył o swoje zdrowie. Przyznał, że kiedy na wadze pojawiło się 185 kg, sytuacja stała się na tyle poważna, że musiał pozbyć się zbędnych kilogramów. Dziennikarz postanowił relacjonować w social mediach swoje działania, by nie stracić motywacji. Aktywność fizyczną rozpoczął od codziennych spacerów z psem oraz regularnych treningów na basenie. W połowie 2019 roku, Tomasz Sekielski poddał się również operacji zmniejszenia żołądka.

- To jest otyłość olbrzymia, to, na co wciąż cierpię. Schudłem sporo, ale jeszcze mam dużo do zrzucenia. Po konsultacji z lekarzami, uznaliśmy wspólnie, że nie można już czekać, bo to może się źle dla mnie zakończyć. To był bardzo poważny zabieg - 4/5 żołądka usunięte. Teraz wrócę do ćwiczeń, czyli do tego co zacząłem w marcu - powiedział we wrześniu 2019 roku w rozmowie z "Dzień dobry TVN". 

Tomasz Sekielski pochwalił się kolejną metamorfozą. Schudł i ma nową fryzurę

Tomasz Sekielski przeszedł jednak największą metamorfozę w 2020 roku. Na zdjęciach, które dziennikarz publikuje na swoim Instagramie widać, jak wiele kilogramów zrzucił do tej pory. Tuż przed świętami, Tomasz Sekielski zdecydował się na kolejną zmianę. Tym razem postanowił odświeżyć swoją fryzurę oraz przyciąć brodę. Efektem końcowym, po wizycie u barbera, podzielił się z obserwatorami na swoim instagramowym profilu.

Świąteczne strzyżenie i golenie zaliczone. Postanowiłem pozbyć się brody św. Mikołaja (został tylko "ostry cień mgły") 

- napisał pod zdjęciem. 

 

Nie da się ukryć, że internautom bardzo spodobała się nowa fryzura oraz skrócona broda dziennikarza:

Panie Tomku, wygląda Pan obłędnie
Pozytywna zmiana. Super
Nie do poznania!
Panie Tomku, wielka klasa!
Panie Tomaszu, wygląda Pan doskonale!

- czytamy w komentarzach.

Więcej o: