Anna Mucha pokazała przygotowania do świąt. Fanom aż zrobiło się gorąco

Anna Mucha opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w kadrze znanym wszystkim ze świątecznych przygotowań. Fanom na sam widok aż zrobiło się gorąco, jednak z innego powodu niż zwykle.
Zobacz wideo Anna Mucha stanęła w obronie Matyldy Damięckiej

Anna Mucha uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych polskich aktorek. Od lat, fani doceniają nie nie tylko jej talent aktorski czy urodę, lecz także poczucie humoru. Na swoim koncie ma udział w takich produkcjach, jak "Lista Schindlera" Stevena Spielberga czy "Chłopaki nie płaczą" Olafa Lubaszenko. Anna Mucha jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 830 tysięcy osób. Aktorka regularnie dzieli się tam zdjęciami zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego.

Anna MuchaAnna Mucha na odważnym zdjęciu. Gwiazda pozuje w samej bieliźnie. "Najpiękniejsza polska aktorka"

Anna Mucha pokazała przygotowania do świąt. "Aż mi się gorąco zrobiło"

Anna Mucha opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w przedświątecznym kadrze z kuchni. Na fotografii, aktorka wałkuje ciasto, przygotowując je do lepienia uszek. - Ulepione? jak przygotowania do świąt? Bez czego nie wyobrażacie sobie świat...? Bez barszczu z uszkami? Grzybowej? Kutii czy może bez śniegu? Albo w tym roku po prostu bez bliskich...? - napisała pod udostępnionym zdjęciem.

Anna MuchaAnna Mucha pokazała zdjęcie sprzed 23 lat. Fani są zachwyceni. "Przypominasz mi Alizee"

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy:

Jaka cudowna
Pięknie
Chciałabym tak wyglądać jak gotuję
Piękna jak zawsze

- czytamy.

Patrząc na aktorkę, niektórym zrobiło się nawet gorąco. Jednak tym razem to nie przez odważne zdjęcie, a sweter, w którym Anna Mucha pozuje.

Pani Aniu aż mi się gorąco zrobiło. Sweterek i wałkowanie? Uff…

- napisała jedna z internautek.