Iga Wyrwał kilka lat temu zniknęła z show-biznesu. Jak wygląda i czym się teraz zajmuje?

Kilkanaście lat temu Iga Wyrwał była u szczytu sławy. W pewnym momencie zniknęła jednak z show-biznesu. Czym się teraz zajmuje i jak wygląda?

Iga Wyrwał to polska modelka, która w wieku siedemnastu lat przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii. Po wysłaniu swojego portfolio dostała pierwsze propozycje sesji zdjęciowych. Kilkukrotnie pozowała dla "Playboya" oraz "Daily star". Pojawiała się także w zestawieniach najseksowniejszych kobiet świata. Oprócz tego próbowała swoich sił jako aktorka - ma na swoim koncie role m.in. w komediowym show Channel 4 "The Kevin Bishop Show" oraz w horrorze "Dread". W 2009 roku wzięła udział w polskiej edycji "Tańca z Gwiazdami". 

Iga Wyrwał zniknęła z show-biznesu

Jeszcze kilkanaście lat temu Iga Wyrwał była u szczytu sławy. W pewnym momencie zniknęła z mediów i przestała pojawiać się na branżowych imprezach. Bardzo zaangażowała się w wychowanie swojego syna Oliviera. Modelka udziela się jednak aktywnie na Instagramie. Obecnie jej profil obserwuje blisko 13 tysięcy osób. 

Iga Wyrwał - jak teraz wygląda i czym się zajmuje?

Na najnowszych zdjęciach widać, jak zmieniła się w ostatnich latach. Modelka zapuściła włosy i zrezygnowała z platynowego blondu. Nadal zdarza jej się pozować w sesjach zdjęciowych. Efektami tych prac chwali się często na swoim profilu na Instagramie. - Cieszę się najnowszym zdjęciem. Bez obróbki w Photoshopie. Tylko podstawowe dopasowanie kolorów - napisała pod ostatnim zdjęciem na Instagramie. Zobaczcie, jak teraz wygląda modelka:

 
 
 
Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd:

Może cię także zainteresować: