Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała buty, które dostał Henio. To najsłodsze, co dziś zobaczycie

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na swoim Instagramie relację, na której pokazała nowy prezent Henia. Jej najmłodszy synek dostał personalizowane sneakersy w miniaturowej wersji. Są naprawdę urocze.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan na pełnym czułości filmiku z synkiem

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z najpopularniejszych celebrytek w Polsce. Ku uciesze swoich fanów, jest bardzo aktywna na Instagramie. Na swoim profilu zgromadziła już ponad 1,4 mln obserwatorów, z którymi pozostaje w stałym kontakcie, regularnie udostępniając zdjęcia oraz filmiki zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Odkąd na świat przyszedł Henryk, najmłodszy syn Małgorzaty Rozenek-Majdan oraz Radosława Majdana, gwiazda regularnie publikuje również jego urocze fotografie oraz nagrania.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała się bez makijażu. 'W takiej wersji jest cudowna' (zdjęcie ilustracyjne)Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała się bez makijażu. "W takiej wersji jest cudowna"

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała buty, które dostał Henio. Są przeurocze

Małgorzata Rozenek-Majdan udostępniła na swoim Instagramie relację, na której pokazała wyjątkowy prezent, który otrzymał ostatnio jej najmłodszy syn Henryk. Tuż przed świętami, w rączki sześciomiesięcznego Henia, trafiły personalizowane buty Nike Air Force 1 w wersji mini, na których znalazło się m.in. jego imię. Trzeba przyznać, że te maleńkie buty są naprawdę urocze.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała udekorowany dom na święta. 'Jak wyjęte z amerykańskiego domu'Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała udekorowany dom na święta. "Sztuczne to ja mogę mieć wiele rzeczy, ale choinka zawsze żywa"

Na zdjęciach, które opublikowała Małgorzata Rozenek-Majdan widać, że choć Henryk jeszcze nie wie do czego służą buty, to bardzo mu się one spodobały. Nie da się ukryć, że buty Nike Air Force 1 to kultowy i ponadczasowy model, który z pewnością będzie w przyszłości dla Henia oraz jego rodziców fantastyczną pamiątką. 

Sprawdź: Kultowe buty damskie Nike Air Force!

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała buty, które dostał HenioMałgorzata Rozenek-Majdan pokazała buty, które dostał Henio https://www.instagram.com/m_rozenek/

Więcej o: