Rebel Wilson schudła już 30 kg. Na najnowszych zdjęciach widać, że jest jeszcze szczuplejsza

Rebel Wilson przeszła w tym roku spektakularną metamorfozę. W 11 miesięcy zrzuciła bowiem aż 30 kg, redukując masę swojego ciała do planowanych 75 kg. Okazuje się jednak, że to jeszcze nie koniec. Po najnowszych zdjęciach na Instagramie widać, że aktorka jest jeszcze szczuplejsza.
Zobacz wideo Gwiazdy, które schudły i przeszły ogromną metamorfozę

Rebel Wilson postanowiła w styczniu, że rok 2020 będzie dla niej rokiem zdrowia, w którym zredukuje zagrażającą jej zdrowiu nadwagę. Australijska aktorka wyznaczyła sobie cel, którym było osiągnięcie 75 kg. Choć nie wiadomo, ile dokładnie Rebel Wilson ważyła na początku roku, to największa liczba, którą zobaczyła na wadze, wynosiła około 105 kg. Aktorka dała sobie na zrealizowanie swojego postanowienia całe dwanaście miesięcy, jednak już w listopadzie podzieliła się z fanami informacją, że udało jej się osiągnąć zamierzoną masę ciała.

Tomasz Sekielski Tomasz Sekielski i jego spektakularna metamorfoza. "Kurczę, pan już taki chudy, że pana nie widać"

Osiągnęłam swój cel! Mimo że tak naprawdę nie chodziło w tym wszystkim o liczbę na wadze, ale o bycie zdrowym, potrzebowałam konkretnego celu, by mieć do czego dążyć. Tym celem było ważyć 75 kilogramów

- napisała Rebel Wilson na InstaStories.

Rebel Wilson jest coraz szczuplejsza. Najnowsze zdjęcia aktorki na Instagramie zaskakują

Patrząc na najnowsze zdjęcia, które Rebel Wilson opublikowała na Instagramie, można śmiało stwierdzić, że przygoda ze zdrowym odżywianiem oraz aktywnością fizyczną nie skończyła się wraz z osiągniętym przez nią celem. Aktorka jest bowiem coraz szczuplejsza, a fani są zachwyceni jej wyglądem.

Filip Chajzer pochwalił się swoją metamorfozą. Fani: 'Z pączusia zrobił się Adonis' Filip Chajzer pochwalił się swoją metamorfozą. Fani: "Z pączusia zrobił się Adonis"

Zjawiskowa
Absolutnie piękna
Zdecydowanie pomagasz mi w osiągnięciu moich fitnessowych celów
Jesteś ogromną inspiracją

- piszą internauci w komentarzach.

 

Jaka dieta pomogła schudnąć Rebel Wilson?

Podczas jednej z rozmów, z magazynem "People", Rebel Wilson przyznała, że nadprogramowych kilogramów pomogła jej się pozbyć dieta oczyszczająca dr Mayra. Zakłada ona przede wszystkim eliminację cukru i glutenu oraz włączenie do diety jak największej ilości produktów alkalizujących, takich jak świeże warzywa czy owoce. 

Więcej o: