Kolejna marka zamyka swoje sklepy w Polsce. Trwa wielka wyprzedaż

Promod to kolejna zagraniczna marka, która w tym roku zdecydowała się na wycofanie swoich sklepów stacjonarnych z naszego kraju. Obecnie trwa w nich wielka wyprzedaż.

Jak informuje portal Money.pl, francuska sieć sklepów z odzieżą dla kobiet Promod w przyszłym roku wycofa się z Polski. Powód? Marka chce skupić się na rynku francuskim. Niedawno rozpoczął się proces zamykania sklepów stacjonarnych na terenie naszego kraju.

Promod zamyka sklepy stacjonarne w Polsce

Promod to kolejna zagraniczna marka, która w tym roku zdecydowała się na wycofanie swoich sklepów stacjonarnych z Polski. Wcześniej zrobiły to m.in. Camaieu i Salamander. Ogromny wpływ na to miała trwająca pandemia i związany z nią spadek obrotów. 

Zobacz wideo Jak robić zakupy w czasie pandemii?

Promod - trwa wielka wyprzedaż

Pierwsze sklepy Promod zostały zamknięte już w listopadzie. Pozostałe przestaną pracować w pierwszych miesiącach 2021 roku. Obecnie trwa wielka wyprzedażCeny ubrań z najnowszej kolekcji obniżono o 50 procent. Z kolei te ze strarszej - nawet o 70 procent. 

Promod - nadal możliwe będą zakupy przez internet

Sklepy francuskiej marki Promod zostały otwarte w naszym kraju w 1999 roku. Warto wspomnieć, że wciąż będzie można kupować ubrania online, gdyż sklep internetowy ma działać normalnie w polskiej wersji. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: