Maffashion zamówiła przystrojenie choinki za 800 złotych i jest wściekła. "Jakie to drzewko jest rzadkie"

Maffashion zamówiła choinkę z dowozem, którą miała ubrać profesjonalna ekipa. Za całą usługę zapłaciła 800 złotych. Niestety efekt końcowy okazał się bardzo rozczarowujący.

Maffashion postanowiła wesprzeć upadające kwiaciarnie. Zdecydowała się więc na skorzystanie z usługi przystrojenia choinki. Cały proces relacjonowała na swoim profilu na Instagramie. 

Maffashion: jakie to drzewko jest rzadkie

Koszt usługi wyniósł 800 złotych. Jednak jak zdradziła blogerka w relacji opublikowanej na Instagramie, efekt końcowy totalnie ją rozczarował. Na nagraniu pokazała przekrzywioną choinkę. Co więcej, drzewko przyjechało przesuszone i już po chwili zaczęło się sypać. 

Tego, w jakiej pozycji jest choinka i jak ona wygląda, nie zmieniliśmy od początku, jak ona tu stanęła, poza skarpetami. Już w trakcie jej ubierania rozmawialiśmy z ludźmi, którzy to robią, że to jest jakieś nieporozumienie. Zobaczcie, jak to wygląda, jakie to drzewko jest rzadkie. Na pewno nie za osiem stów

- powiedziała na nagraniu blogerka, pokazując przekrzywioną choinkę

Zobacz wideo Choinka sztuczna czy prawdziwa? Która bardziej eko?

Brak reakcji ze strony firmy

Maffashion postanowiła złożyć reklamację. Niestety nikt się do niej nie zgłosił. Poza tym okazało się, że dekoratorka odpowiedzialna za ich choinkę zwolniła się z pracy. - Po tej wizycie u nas, pani napisała do Sebastiana, że złożyła wypowiedzenie, że ona odeszła z tej pracy i zrezygnowała właśnie po wizycie u nas, i że jest jej cholernie przykro, bo to jest po prostu nabieranie ludzi, robienie w bambuko - zdradziła blogerka.

Maffashion zamówiła przystrojenie choinki za 800 złotychMaffashion zamówiła przystrojenie choinki za 800 złotych Instagram.com//Maffashion_official

Więcej o: