Horoskop na 2021 rok dla wszystkich znaków. Co Cię czeka w nowym roku? [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop roczny na 2021. Zastanawiasz się, czy nowy rok będzie lepszy od poprzedniego? Sprawdź z nami horoskop roczny i dowiedz się, w jakich kolorach rysuje się Twoja przyszłość.

Horoskop roczny na 2021-  Baran 

Dla Baranów to będzie rok pod znakiem wyzwań, ale nie spotka Was nic, czego nie bylibyście w stanie udźwignąć. Wystarczy zaufać swojej intuicji i uparcie dążyć do celu, szczęście i spełnienie w tym roku będzie naprawdę blisko. Gwiazdy planują dla Was niespodziankę, być może 2021 rok to będzie ten czas, kiedy otworzycie dobrze prosperujący biznes, który zapewni Wam spokój na lata. 

Horoskop roczny na 2021- Byk

Byki czeka trudny i wymagający rok na każdym polu. Być może czeka Was nawet zmiana pracy i miejsca zamieszkania. Co więcej, partner, który do tej pory wydawał się idealny, teraz może pokazać swoje prawdziwe oblicze. Gwiazdy szykują dla Byków nowy związek z kimś, kogo już chyba dobrze znacie. 

Horoskop roczny na 2021- Bliźnięta 

Horoskop roczny na 2021 wskazuje wyraźnie na zmiany. Bliźnięta czeka szybki kurs z dorosłości. Prawdopodobnie to będzie też rok, który zakończy Was związek, nie będzie łatwo poukładać wszystko na nowo, ale już na jesieni gwiazdy szykują dla Was całkiem nowe uczucie. 

Horoskop roczny na 2021- Rak

Raki mogą liczyć na prawdziwą rewolucję w kwestiach zawodowych. Awans, za którym pójdą dodatkowe pieniądze to pewne. Wiosna przyniesie też zmiany w sercu Raka, czeka Was prawdziwe płomienne uczucie. Nie musicie też martwić się o zdrowie, wszystko będzie w jak najlepszym porządku. 

Horoskop roczny na 2021- Lew 

Horoskop roczny na 2021 dla Lwów mówi dużo o rodzinie. To dobry czas na wicie gniazda, być może czeka Was przeprowadzka do większego mieszkania lub budowa domu. Pary, które od dawna czekają na powiększenie rodziny, mogą liczyć na wsparcie gwiazd. Lwy, które po dłuższym okresie czasu czeka powrót do pracy, mogą spać spokojnie, wszystko dobrze się ułoży. 

Horoskop roczny na 2021- Panna 

Panny zmienią pracę na taką, która pozwoli Wam połączyć obowiązki zawodowe z prywatnymi. Dzień stanie się elastyczny, będzie czas i na odbieranie dzieci ze szkoły i na zakupy. Samotne Panny powinny zwrócić się w kierunku Byka. 

Horoskop roczny na 2021- Waga 

Wagi czeka szybki kurs dorastania, do tej pory mogliście liczyć na wsparcie, w tym roku ulegnie to zmianie. Finalnie będzie to dobra zmiana, chociaż część rozrywek, do których byliście przyzwyczajeni, zniknie bezpowrotnie. Droga na własnych nogach bywa wyboista, ale satysfakcjonująca. 

Horoskop roczny na 2021- Skorpion 

Skorpiony w 2021 roku będą się intensywnie uczyć. Wasze starania na tym polu przyniosą wyczekiwany awans. To dobry rok na zarabianie pieniędzy, które pod koniec roku pomogą Wam zrealizować pewien śmiały projekt. W stałych związkach harmonia, samotne Skorpiony już wybrały obiekt swoich uczuć i teraz będą dążyć do celu. 

Horoskop roczny na 2021- Strzelec

Na Strzelce czeka dobra passa w pracy, teraz to Wy będziecie rozdawać karty i dyktować warunki. W stałych związkach harmonia z przelotną burzą od czasu do czasu, obok macie naprawdę wyjątkową osobę, nie warto nadwyrężać zaufania partnera, bo taka miłość już nigdy Wam się nie trafi. 

Horoskop roczny na 2021- Koziorożec

Koziorożce w gwiazdach mają zapisaną prawdziwą rewolucję. Początek roku przyniesie kilka sytuacji pod górkę, ale już od połowy marca wszystko zacznie się układać. To ważne, aby działać według planu. Po pomoc zawsze możecie zgłosić się do Ryb, to znak, który zawsze był i będzie Wam przychylny. 

Horoskop roczny na 2021- Wodnik 

Wodniki w 2021 roku nie będą narzekać na finanse, przeciwnie to będzie udany czas, być może nawet czeka Was generalny remont lub dawno wyczekiwana przeprowadzka. Życzliwy krąg przyjaciół to Wasza baza ratunkowa na złe i dobre czasy. 

Horoskop roczny na 2021- Ryby

Ryby czeka fantastyczny rok pełen wyzwań i śmiałych projektów, spokojnie jesteście gotowi. Sytuacje, które dla innych mogą być trudne, Ryby przepracowały już dawno temu i teraz może być już tylko lepiej. W miłości to będzie rok budowania relacji, która zapewni Wam spokój i spełnienie na kolejne lata. 

Zobacz wideo Nie ma sylwestra bez konfetti! Możesz zrobić je sam
Więcej o: