Paulina Sykut-Jeżyna została jasną blondynką. W takim wydaniu trudno ją rozpoznać

Paulina Sykut-Jeżyna przeszła ogromną metamorfozę. Zdaniem fanów w nowym wydaniu prezentuje się znakomicie. Zobaczcie, na jaką fryzurę zdecydowała się prezenterka.

Paulina Sykut-Jeżyna to jedna z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych w naszym kraju. Obecnie prowadzi wieczorną prognozę pogody w Polsacie oraz telewizyjne show "Moje disco. Moje wszystko". Aktywnie udziela się także w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 332 tysiące osób. 

Paulina Sykut-Jeżyna: Umówiliśmy się na totalną metamorfozę

Na początku swojej kariery gwiazda przyzwyczaiła nas do długich ciemnych włosów. W kolejnych latach zaczęła je delikatnie rozjaśniać. Niedawno zdecydowała się jednak na sporą zmianę. - Umówiliśmy się na totalną metamorfozę, więc sama jestem ciekawa, jak to wyjdzie - poinoformowała na jednej z relacji prezenterka. Później efektami metamorfozy pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. 

Paulina Sykut-Jeżyna i jej nowa fryzura. "O krok dalej"

Prezenterka zdecydowała się na odświeżenie swojego blondu. Autorem jej najnowszej fryzury jest fryzjer gwiazd Łukasz Urbański. - O krok dalej... jeszcze jaśniej - napisała pod najnowszym zdjęciem Sykut-Jeżyna. Zobaczcie, jak teraz wygląda:

 

Fanka: Ślicznie w tym blondzie

Obserwatorzy prezenterki nie kryli zachwytu jej metamorfozą. Pod najnowszym postem gwiazdy pojawiły się liczne komentarze. Oto niektóre z nich:

Pięknie Pani w tych włosach!
Pięknie. Pani Paulino jest Pani nie do poznania!
Ślicznie w tym blondzie!
Pasuje Pani ten kolor! Podkreśla kolor oczu!
Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna pokazała, jak wygląda jej trening:

Może cię także zainteresować:

Więcej o: