Polka schudła 30 kg. Teraz chwali się pięknym ciałem. Niesamowita metamorfoza!

Sylwia Kusiak w przeciągu zaledwie kilku lat schudła aż 30 kg. Teraz chce pomagać innym i motywować ich do walki o lepsze ciało. Jej metamorfoza robi ogromne wrażenie.

Sylwia Kusiak ma 30 lat i jest zawodową bokserką - jedną z najbardziej utytułowanych polskich pięściarek w historii. Od 2008 roku reprezentuje Polskę w boksie kobiet. Na swoim koncie ma liczne tytuły mistrzowskie, zdobyte zarówno w naszym kraju, jak również na terenie całej Europy. W 2009 roku zajęła drugie miejsce na mistrzostwach Unii Europejskiej w boksie kobiet w kategorii wagowej +81 kg. Ukończyła kierunek Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna na Uniwersytecie Szczecińskim, zdobywając tytuł magistra. 

Zobacz wideo

Sylwia Kusiak przeszła ogromną metamorfozę. Schudła 30 kg i teraz chętnie chwali się pięknym ciałem

Sylwia Kusiak jest dość aktywna na swoich profilach w mediach społecznościowych, dzięki czemu możemy podejrzeć, jak wygląda jej życie, zarówno to zawodowe - na ringu, jak również prywatne. Bokserka opublikowała niedawno na swoim Instagramie dwa zdjęcia: jedno zrobione w 2015 roku, drugie zaś w 2020. Wszystko po to, aby pokazać, jak ogromną przeszła metamorfozę - przez te kilka lat schudła w sumie 30 kg. Różnica jest naprawdę ogromna! Wraz ze spadającymi kilogramami, Sylwia Kusiak zyskała mięśnie.

Niemożliwe nie istnieje! 2015 vs. 2020. 2021 - nadchodzę.

- napisała na Instagramie Sylwia Kusiak.

Sylwia Kusiak bardzo chętnie pokazuje na swoich profilach w mediach społecznościowych, jak trenuje. Są to nie tylko typowe treningi w ringu czy sparingi, ale również ćwiczenia w plenerze. Po przejściu ogromnej metamorfozy Sylwia Kusiak chce pomagać innym i motywować ich do walki o aktywny i zdrowy tryb życia.

 
Więcej o: