Horoskop 2021. Trzy znaki, których życie miłosne rozkwitnie w nowym roku. Kogo czeka gorący romans?

Nieważne, czy jesteś w stałym związku, czy dopiero szukasz partnera na życie. Nadchodzący rok niesie ze sobą dużo zmian. Sprawdź, co gwiazdy przyniosą twojemu znakowi zodiaku. Czy to właśnie na ciebie czeka miłość, flirt, a może przelotny romans?

Zwycięzcy:

1. Waga,

2. Ryby,

3. Wodnik.

Baran

W 2021 nadchodzą dobre dni! Wszędzie będziesz mile widziana, a szybkie flirty znowu będą twoją specjalnością. Jeśli czułaś się samotna i pomijana, to teraz role się odwrócą i to ty będziesz w centrum zainteresowania. Ale jednocześnie trochę wydoroślejesz i zmienisz spojrzenie na różne trudne sprawy. Nieporozumienia szybko się zakończą, bo staniesz się dobrym psychologiem i negocjatorem, także w związkach. Samotne Barany poczują, że wracają go gry. Będziesz się bawić na randkach, ale na stały związek możesz nie mieć zbytniej ochoty.

Najlepsza randka: z Bliźniakiem i Strzelcem.

Wenus, planeta miłości, odwiedzi twój znak zodiaku między 21 marca a 13 kwietnia i przyniesie ci wtedy najwięcej okazji do randek i flirtów.

Byk

W miłości w 2021 bądź ostrożna, zwłaszcza jeśli lubisz szaleć w Internecie. Niektóre znajomości mogą okazać się nietrafione, a nawet skończą się małym towarzyskim skandalem. Za to w związku możesz mieć dość niektórych nawyków partnera. Będziesz chciała poważnej relacji, a nie zabawy w dom. Mów szczerze, o co chodzi, a od maja do sierpnia Jowisz pomoże wam przepracować problemy. Samotne Byki zajmą się analizą tego, jak działają uczucia. Przy okazji sama się zmienisz i przestaniesz widzieć przyszłość w ciemnych barwach. W nowe znajomości wchodź ostrożnie, ale jeśli serce zabije ci mocniej, to warto zaryzykować.

Najlepsza randka: z Lwem i Wodnikiem.

Wenus, planeta miłości, odwiedzi twój znak zodiaku między 14 kwietnia a 8 maja i przyniesie ci wtedy najwięcej okazji do randek i flirtów.

Przeczytaj też horoskop roczny na 2021 dla wszystkich znaków zodiaku.

Bliźnięta

W miłości w 2021 roku pełnia szczęścia. Jowisz bardzo sprzyja lepszemu dogadywaniu się, zwłaszcza w drobnych i codziennych sprawach. Ktoś, kto wtrącał się w twój związek, przestanie być zapraszany do towarzystwa i poczujesz się swobodniej. Od maja do sierpnia dobry czas na deklaracje, śluby czy inne uroczystości. Poczujesz, że naprawdę jesteście razem. Samotne Bliźnięta nawiążą przyjaźń, która z czasem zamieni się w udany związek. To wyjątkowo dobry rok, aby aktywnie szukać kogoś, z kim połączą cię silne, namiętne uczucia.

Najlepsza randka: z Baranem i Panną.

Wenus, planeta miłości, odwiedzi twój znak zodiaku między 9 maja a 1 czerwca i przyniesie ci wtedy najwięcej okazji do randek i flirtów.

Rak

Rok 2021 okaże się dla ciebie pełen miłości. Wścibskie osoby przestaną na ciebie naciskać i będziesz mogła swobodniej odetchnąć. W stałych związkach o wiele lepsza atmosfera. Od maja do sierpnia Jowisz bardzo sprzyja wspólnemu odpoczynkowi, a wasza miłość znowu rozkwitnie. Samotne Raki będą optymistyczne. To bardzo dobry rok, aby aktywnie szukać kogoś, kto ma podobne do ciebie zainteresowania. Nowa znajomość przerodzi się w przyjaźń, która z czasem zamieni się w udany związek.

Najlepsza randka: z Koziorożcem i Rybami.

Wenus, planeta miłości, odwiedzi twój znak zodiaku między 2 czerwca a 26 czerwca i przyniesie ci wtedy najwięcej okazji do randek i flirtów.

Flirt w klubieFlirt w klubie NDAB Creativity/Shutterstock

Lew

W miłości w 2021 roku czeka cię powodzenie, ale możesz spodziewać się też trochę zamieszania. Partner będzie musiał się wreszcie nauczyć, że ty też masz prawo do swoich zainteresowań, wydatków czy nawet samotnych podróży. Jeśli będzie cię wspierał, to wasz związek dużo na tym zyska. Samotne Lwy będą miały doskonały czas na nowe znajomości. Szukaj kogoś szlachetnego i inspirującego, bo w 2021 roku Saturn pomoże znaleźć partnera z wyższej półki. To, co się w miłości zacznie, może okazać się bardzo poważną relacją, więc patrz w przyszłość z optymizmem.

Najlepsza randka: z Bykiem i Wodnikiem.

Wenus, planeta miłości, odwiedzi twój znak zodiaku między 27 czerwca a 21 lipca i przyniesie ci wtedy najwięcej okazji do randek i flirtów.

Panna

W 2021 roku czekają cię spokojne chwile, bez ekscesów czy skandali. Saturn pomoże pielęgnować i rozwijać związek. Łatwo namówisz partnera do tego, co jest dla ciebie ważne i dzięki temu codziennie będziesz szczęśliwsza. Bądź wytrwała i inwestuj w rodzinę, a wszyscy będą zadowoleni. Samotne Panny znajdą kogoś stabilnego i poważnego. Od maja do sierpnia Jowisz zachęca do flirtowania, ale radzi nie wracać do starych związków. Wyrosłeś już z brazylijskich seriali i teraz masz szansę nawiązać znajomość, która skończy się na ślubnym kobiercu. Tylko bądź cierpliwa!

Najlepsza randka: z Bliźniętami i Skorpionem.

Wenus, planeta miłości, odwiedzi twój znak zodiaku między 22 lipca a 15 sierpnia i przyniesie ci wtedy najwięcej okazji do randek i flirtów.

Waga

Wygrywasz ranking, bo w 2021 w miłości zapowiada się pełne szaleństwo. Jowisz i Saturn w trygonach zapewnią ci powodzenie. Będziesz radosna i pewna siebie, a twoja uroda stanie się bardziej widoczna. Po latach, w których musiałaś walczyć z przeciwnościami, nadchodzi dobry czas, pełen radości i miłości. Bez względu na to, ile masz lat, szukaj szczęścia w związkach. A jeśli jest ci źle, to nabierzesz odwagi i skończysz nieudane relacje, bo znajdziesz kogoś, kto będzie cię w pełni doceniał.

Najlepsza randka: ze Strzelcem i Rybami.

Wenus, planeta miłości, odwiedzi twój znak zodiaku między 16 sierpnia a 9 września i przyniesie ci wtedy najwięcej okazji do randek i flirtów.

Skorpion

W miłości w 2021 roku będziesz wierna, odpowiedzialna i ostrożna. Nie czekają cię burze, ale umocnienie ważnych relacji. Pielęgnuj związek, a poczujesz się bezpieczna i szczęśliwa. To dobry rok na ślub i wspólne inwestycje. Samotne Skorpiony wreszcie poczują, że już czas na poważną relację, a nie frustrujące randki w ciemno. Przyznaj otwarcie, że jesteś już gotowa się ustatkować, a nawet daj się wyswatać przyjaciołom lub rodzinie. Znajdziesz swoje szczęście i nie będziesz wcale płakać za utraconą wolnością.

Najlepsza randka: z Panną i Koziorożcem.

Wenus, planeta miłości, odwiedzi twój znak zodiaku między 10 września a 6 października i przyniesie ci wtedy najwięcej okazji do randek i flirtów.

Strzelec

W tym roku zwrócisz uwagę na potrzeby duszy i serca. Postanowisz być więcej z rodziną i ludźmi, których kochasz. Wreszcie znajdziesz na to czas i siły. Przyjrzysz się swoim emocjom i odzyskasz równowagę. Poczujesz się bezpiecznie, a twoje relacje staną się bardziej stabilne. Samotne Strzelce nie będą szukać związków na siłę. Od maja do sierpnia może powrócić skruszony ukochany z przeszłości. Jednak nie lituj się, tylko szukaj kogoś, z kim można na poważnie zaplanować przyszłość.

Najlepsza randka: z Baranem i Wagą.

Wenus, planeta miłości, odwiedzi twój znak zodiaku między 1 a 7 stycznia oraz między 7 października a 4 listopada i przyniesie ci wtedy najwięcej okazji do randek i flirtów.

Koziorożec

W związku czekają cię miłe chwile, ale to ty będziesz rządzić. Partner zacznie oczekiwać pomocy i dobrych pomysłów na rozwiązanie różnych urzędowych spraw. Dbaj także o romantyczną stronę waszej relacji. Jeśli raz na jakiś czas uciekniecie przed rodziną na randkę, dom się nie zawali. Od maja do sierpnia Jowisz sprzyja odpoczynkowi, a wspólne hobby znowu stanie się interesujące. Samotne Koziorożce mogą znaleźć miłość w pracy lub poprzez znajomych związanych z biznesem. Początkowo lepiej trzymać relację w tajemnicy, żeby uniknąć plotek.

Najlepsza randka: z Rakiem i Koziorożcem.

Wenus, planeta miłości, odwiedzi twój znak zodiaku między 8 a 31 stycznia oraz do 5 listopada do końca 2021 roku i przyniesie ci wtedy najwięcej okazji do randek i flirtów.

Wodnik

W miłości w 2021 roku szykują się zmiany na lepsze. Jowisz w twoim znaku sprzyja dobremu porozumieniu w związkach. Saturn sprawi, że będziesz poważnie myślała o waszej przyszłości. Zastanowisz się, co jest wygodne, czego rzeczywiście pragniesz. Jeśli partner o ciebie nie dba, to ściągnie na siebie kłopoty. Możesz zakończyć stary związek i szybko zacząć nowy. Lepiej więc na ciebie uważać! Samotnym Jowisz przyniesie szansę na spotkanie ważnej osoby. Możecie mieć nawet wrażanie, że jesteście sobie pisani przez los.

Najlepsza randka: z Bykiem i Lwem.

Wenus, planeta miłości, odwiedzi twój znak zodiaku między 1 a 24 lutego i przyniesie ci wtedy najwięcej okazji do randek i flirtów.

Ryby

W miłości w 2021 będziesz miała ogromne powodzenie. Zamężne Ryby będą mogły zaufać partnerowi, ale lepiej ich pilnować. Jeśli w związku wieje nudą, to mogą uciec z kimś fascynującym na drugi kraniec świata. Samotne Ryby będą miały szczęście do nowych znajomości, zwłaszcza od maja do sierpnia. W imię wielkiej miłości możesz nawet zdecydować się na bardzo radykalne życiowe zmiany. Słuchaj serca, ale wybieraj rozsądnie, bo związki, które się teraz zaczną, będą miały ogromny wpływ na twoją przyszłość.

Najlepsza randka: z Rakiem i Wagą.

Wenus, planeta miłości, odwiedzi twój znak zodiaku między 25 lutego a 20 marca i przyniesie ci wtedy najwięcej okazji do randek i flirtów.

Więcej o: