Z powodu stroju została wyproszona z restauracji. Pokazała, jak była wtedy ubrana

O nieprzyjemnym zajściu kobieta napisała na jednej z grup na Facebooku. Dzięki temu zrobiło się o nim głośno w mediach.

Martina Corradi oraz jej chłopak pewnego dnia wybrali się do restauracji, która znajduje się w okolicy australijskiej plaży Bondi. Para zajęła stolik na zewnątrz lokalu. W pewnym momencie jedna z kelnerek poprosiła kobietę o opuszczenie lokalu. Powodem miał być strój Martiny. Kobieta postanowiła opisać zdarzenie na jednej z grup na Facebooku. Dzięki temu zrobiło się o nim głośno w mediach.

Pokazała, co miała na sobie tego dnia

Jak wspomina Martina, po rozmowie z kelnerką poczuła się upokorzona i zawstydzona. Jak podkreśla, kobieta rozmawiała z nią na oczach innych gości restauracji. Poza tym mówiła do niej w mało kulturalny sposób. Do postu na Facebooku, który pojawił się na jednej z lokalnych grup, dołączyła zdjęcie swojego stroju. Widzimy na nim, że miała wówczas na sobie białe spodnie oraz koronkowy top z dużym dekoltem.

Wyrzucono ją z restauracji z powodu stroju. Pokazała, jak była wtedy ubranaWyrzucono ją z restauracji z powodu stroju. Pokazała, jak była wtedy ubrana Martina Corradi, Screen: Facebook, Daily Mail

Zdania są podzielone

Martina zapytała członków grupy, na której opublikowała swój post, o opinię na temat jej stylizacji. Okazało się, że zdania osób są bardzo podzielone. Niektórzy stwierdzili, że strój rzeczywiście był zbyt skąpy. Wiele osób jednak nie podzielało tej opinii. Poza tym ich zdaniem zachowanie prawnicy restauracji było oburzające. 

Gdy o sprawie zrobiło się głośno w mediach, skomentowała je menadżerka lokalu, w którym gościła Martina. Jej zdaniem taka sytuacja w ogóle nie powinna się wydarzyć. Poza tym w ramach przeprosin zaproponowała Martinie darmowy posiłek w restauracji.

Może cię także zainteresować: