Horoskop na 2021 rok. Trzy znaki zodiaku, którym najbliższy rok przyniesie wymarzone pieniądze

Zamykamy trudny 2020 rok i z nadzieją witamy rok 2021. A wraz z jego nadejściem liczymy, że przyjdzie urodzaj, trochę spokoju i pieniądze, o które nie było łatwo w pandemicznej rzeczywistości. Znak zodiaku określa twoje szanse na powodzenie w pracy i sukcesy finansowe. Zobacz, co przyniosą gwiazdy w ciągu najbliższych 12 miesięcy i czy twój znak jest w gronie tych, które będą miały największe szanse się wzbogacić. Pamiętaj jednak, że to, czy skorzystasz z danych ci okazji, zależy od twoich decyzji.

Zwycięzcy:

1. Wodnik,

2. Baran,

3. Bliźnięta.

Czytaj dalej, żeby poznać swój horoskop finansowy na 2021 rok.

Baran

Zaszczytne drugie miejsce w rankingu przypada właśnie tobie. Nadchodzi koniec finansowych problemów, bo Jowisz pomoże ci lepiej zarabiać niż w poprzednich latach. Będziesz miała nosa do nowych inwestycji, pieniędzy i tego, co ci się opłaci. Odważnie upomnisz się o swoje: otrzymasz pożyczkę, odszkodowanie lub ktoś wreszcie zwróci ci długi. Dzięki temu w 2021 roku odzyskasz wewnętrzną równowagę i w pracy będziesz w o wiele lepszym nastroju. Co zarobisz, to wydasz, bo będzie ci zależało na tym, aby wyglądać dobrze, ładnie mieszkać czy mieć dobry samochód.

Współpracuj i zarabiaj pieniądze z Wagą i Wodnikiem.

Merkury, opiekun nauki, handlu i kariery, przyniesie ci wyjątkowo ciekawe propozycje w dniach od 4 do 18 kwietnia.

Byk

W 2021 roku będziesz cierpliwie zarabiać pieniądze, ale też zaczniesz szukać dodatkowych źródeł gotówki. Uświadomisz sobie, że musisz być niezależna i mieć oszczędności, a nie tkwić w kredytach po uszy. Powoli spłacisz swoje zobowiązania, a od maja do sierpnia masz szczęście do wyjaśniania różnych spraw urzędowych. Zaczniesz też doradzać innym i uczyć ich, jak skutecznie działać. Wolną gotówkę przeznacz na poważne inwestycje, unikaj ryzyka i szybkich biznesów z nieznanymi osobami.

Współpracuj i zarabiaj pieniądze z Rakiem i Skorpionem.

Merkury, opiekun nauki, handlu i kariery, przyniesie ci wyjątkowo ciekawe propozycje w dniach od 19 kwietnia do 3 maja.

Przyjaciółki na zakupachPrzyjaciółki na zakupach Shutterstock/G-Stock Studio

Bliźnięta

Trzecie miejsce w rankingu jest twoje, bo w 2021 roku finansowo mocno staniesz na nogi. Jowisz zachęci cię do działania. Nabierzesz ochoty do nauki, ale każdy nowy pomysł od razu przełożysz na praktykę i dzięki temu będziesz miała większe pieniądze. Szybko wykorzystasz swoją szansę na nowe stanowisko lub poprawę warunków, w jakich pracujesz. Ucz się też języków, zdobywaj ważne certyfikaty i umacniaj swoją pozycję. Przyjaźń w kimś ważnym ochroni cię przed atakiem wrogów, a nawet pozwoli ci ubić bardzo dobry interes w drugiej połowie roku.

Współpracuj i zarabiaj pieniądze z Lwem i Strzelcem.

Merkury, opiekun nauki, handlu i kariery, przyniesie ci wyjątkowo ciekawe propozycje w dniach od 4 maja do 10 lipca.

Rak

Postaw na nowe pomysły, bo Uran sprzyja zmianom na lepsze. Szukaj takiej posady, która sprzyja twojemu rozwojowi. Odnów też ważne zawodowe znajomości. Ktoś będzie miał ciekawy pomysł na dodatkowy zarobek i w 2021 roku zrobi się z tego dodatkowy biznes. Trochę ryzyka będzie ci się teraz opłacić, dlatego nie bój się zmian i nowości. Możesz też wygrać w konkursie, dostać dotację, a może przekonasz kogoś ważnego, aby właśnie w ciebie zainwestował. To dobry rok, aby działać w nowoczesnych branżach. Nawet jeśli nie masz dużego doświadczenia, to będziesz się szybko uczyć, a twój entuzjazm pokona wszystkie przeszkody.

Współpracuj i zarabiaj pieniądze z Bykiem i Panną.

Merkury, opiekun nauki, handlu i kariery, przyniesie ci wyjątkowo ciekawe propozycje w dniach od 11 do 27 lipca.

Lew

W 2021 roku potrzebujesz nowych zawodowych inspiracji. Jeśli dotychczasowe zajęcie nie przynosi pieniędzy, to oznacza, że musisz coś zmienić. Warto zapisać się na studia lub nadrobić braki w edukacji. Jowisz zapewni ci także dużo nowych znajomych. Wśród nich będą osoby, które mogą stać się twoimi wspólnikami w różnych biznesach. Pieniędzy nie ubędzie, choć nadchodzący rok nie sprzyja jeszcze pełnej stabilizacji finansowej. W drugiej połowie wyjdziesz na prostą. Gotówkę przeznacz na naukę, nawet gdybyś miała odmówić sobie innych zakupów. Rozwój jest najważniejszy.

Współpracuj i zarabiaj pieniądze z Bliźniakiem i Wagą.

Merkury, opiekun nauki, handlu i kariery, przyniesie ci wyjątkowo ciekawe propozycje w dniach od 28 lipca do 10 sierpnia.

Panna

Oszczędzałaś i wyrzekałaś się przyjemności, bo martwiłaś się o przyszłość? W 2021 roku Uran przybędzie na ratunek i przyniesie ci gotówkę. Wreszcie zajmiesz się tym, co przyszłościowe i ciekawe. Najważniejsze będzie, że w 2021 roku uda ci się uniezależnić od ludzi, którzy hamowali twój rozwój i sprawiali, że nie mogłaś działać pełną parą. Jowisz od maja do sierpnia doda ci siły w podejmowaniu mądrych decyzji, a także postawi na twojej drodze doradców, którym naprawdę będziesz mogła zaufać.

Współpracuj i zarabiaj pieniądze z Rakiem i Rybami.

Merkury, opiekun nauki, handlu i kariery, przyniesie ci wyjątkowo ciekawe propozycje w dniach od 11 do 29 sierpnia.

Kobieta sukcesuKobieta sukcesu Shutterstock/PKpix

Waga

Popatrz z optymizmem w przyszłość, bo kasa wreszcie trafi do ciebie. W 2021 roku szukaj lepszej pracy, nowego miejsca do życia, a także poznawaj ludzi, którzy nie będą ściągać cię w dół. Choć finansowo będzie lepiej, to inwestuj w przyszłość i edukację, a nie luksusowe zakupy. Saturn w trygonie zachęca do zapisywania się na różne kursy, studia i warsztaty, o jakich zawsze marzyłaś. Także spotkania z osobami z innych krajów okażą się ważne dla twojej kariery. Saturn pomoże ci znajdować wspólników i inwestorów, łatwiej będzie pozyskiwać różne fundusze i dotacje.

Współpracuj i zarabiaj pieniądze z Baranem i Lwem.

Merkury, opiekun nauki, handlu i kariery, przyniesie ci wyjątkowo ciekawe propozycje w dniach od 30 sierpnia do 4 listopada.

Skorpion

Masz przed sobą spokojny, ale ważny rok. W pierwszej połowie 2021 musisz przygotować sobie grunt pod nowe zadania. Pozbywaj się tego, co przestało być potrzebne i nie sprawia ci radości. Dzięki temu w drugiej połowie roku twoje zawodowe życie stanie się bardziej twórcze. Saturn radzi też załagodzić stare konflikty, aby wrogowie nie mieli na ciebie żadnych haków. Pieniędzy nie zabraknie, zwłaszcza w drugiej połowie roku. Jednak zamiast inwestować, będziesz dbać o to, żeby mieć finansową rezerwę. Dzięki takiej strategii osiągniesz bezpieczeństwo.

Współpracuj i zarabiaj pieniądze z Bykiem i Wodnikiem.

Merkury, opiekun nauki, handlu i kariery, przyniesie ci wyjątkowo ciekawe propozycje w dniach od 5 do 23 listopada.

Strzelec

Czeka cię rok pełen bardzo ważnych zadań. Kariera przyspieszy i będzie teraz najważniejsza. Jowisz od maja do sierpnia znajdzie się w kwadraturze do twojego znaku, a to zapowiada przebudzenie twojej ambicji. Uda ci się usunąć różne przeszkody, które w ostatnich latach opóźniały twoje sukcesy. Zbierzesz siły i pokażesz wrogom, gdzie ich miejsce. To czas intensywnej pracy, a nawet walki o większe pieniądze lub awans. Saturn zadba, aby na wszystko wystarczyło ci sił i abyś miała wsparcie ważnych osób. Latem wreszcie będzie cię stać na to, aby dla relaksu pojechać w ulubione miejsce.

Współpracuj i zarabiaj pieniądze z Koziorożcem i Rybami.

Merkury, opiekun nauki, handlu i kariery, przyniesie ci wyjątkowo ciekawe propozycje w dniach od 24 listopada do 11 grudnia.

Koziorożec

W 2021 roku wreszcie będziesz miała więcej pieniędzy tylko dla siebie. Nie czuj wyrzutów sumienia, tylko zadbaj o swoje potrzeby i zachcianki. Będzie ci łatwiej zarabiać, a w pracy twoja pozycja bardzo się umocni. Jowisz pomoże ci żyć zdrowiej i wygodniej, a między majem a sierpniem uda ci się porządnie odpocząć. Będzie też okazja do zrobienia porządku w urzędowych i prawnych sprawach. Pozbieraj zaświadczenia, przejrzyj ważne dokumenty. Saturn wciąż pomaga w sprawach sądowych, zwłaszcza jeśli związane są one z pieniędzmi.

Współpracuj i zarabiaj pieniądze ze Strzelcem i Wodnikiem.

Merkury, opiekun nauki, handlu i kariery, przyniesie ci wyjątkowo ciekawe propozycje w dniach od 13 grudnia do końca 2021 roku.

Wodnik

Wygrywasz ranking, bo 2021 rok może przynieść ci fortunę, na jaką czekałaś. Nie od razu, bo będziesz musiała popracować, ale tym razem zrobisz to z radością, a nawet poczuciem życiowej misji. To będzie wyjątkowy rok, bo otworzą się przed tobą drzwi, które dotychczas były zamknięte. Pojawi się szansa na zdobycie wymarzonego stanowiska. Łap okazję, nawet jeśli nie czujesz się do niej w pełni przygotowana. Pewne propozycje drugi raz się nie powtórzą, a ty będziesz się teraz bardzo przystosowywała do nowych okoliczności.

Współpracuj i zarabiaj pieniądze z Baranem i Skorpionem.

Merkury, opiekun nauki, handlu i kariery, przyniesie ci wyjątkowo ciekawe propozycje w dniach od 8 stycznia do 14 marca.

Ryby

Przed tobą rok spokojnego zawodowego życia. W pracy wreszcie uda ci się wybrnąć z różnych zaległości i skupisz się na zarabianiu pieniędzy. Mniej trudnych spraw będzie cię denerwować i rozpraszać. Spadnie ci ciśnienie, wreszcie zaczniesz się porządnie wysypiać. Od maja do sierpnia pojawią się zupełnie nowe pomysły i propozycje. Ktoś bardzo ważny zwróci na ciebie uwagę i poczujesz, że wybierze cię do ważnych zadań. Bądź czujny, bo nowe role okażą się niezwykle opłacalne w 2022 roku. Teraz ucz się i spokojnie przygotuj do kolejnego wielkiego skoku w karierze.

Współpracuj i zarabiaj pieniądze z Panną i Strzelcem.

Merkury, opiekun nauki, handlu i kariery, przyniesie ci wyjątkowo ciekawe propozycje w dniach od 15 marca do 3 kwietnia.

Więcej o: