Ten tani eyeliner to hit. Przewyższa wiele drogich kosmetyków. "Precyzyjna końcówka i piękna intensywna czerń"

Poznajcie tani eyeliner, który został doceniony przez wielu fanów makijażu. W niektórych drogeriach dostaniecie go już za 10 złotych!

Eyeliner Precise Brush Liner polskiej marki Eveline Cosmetics cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych wśród fanów makijażu. Przyczynia się do tego z pewnością jego wyjątkowo precyzyjny pędzelek. Zdaniem wielu zadowolonych użytkowniczek produkt ten jest znacznie lepszy od wielu drogich kosmetyków tego typu. 

Zobacz wideo Idealna kreska na oku? Triki makijażystki:

Ten tani eyeliner to hit! "Dzięki niemu nauczyłam się robić kreski"

Precise Brush Liner to kosmetyk dobry zarówno dla początkujących, jak i osób wprawionych już w makijażu. Jak informuje producent, eyeliner zakończony jest miękkim i precyzyjnym pędzelkiem, który sprawia, że malowanie kresek na powiekach staje się wyjątkowo proste. Poza tym innowacyjna formuła kosmetyku sprawia, że kreski są odporne na ścieranie. 

 
Używam już tylko tego eyelinera i nie szukam innego!
Uwielbiam! Dzięki niemu nauczyłam się robić kreski na swojej opadającej powiece.
Precyzyjna końcówka, piękna intensywna czerń. Jeśli ktoś lubi żelowe eyelinery, to bardzo polecam.
Nigdy nie umiałam rysować kreski, z tym eyelinerem nie było już to problemem. Z każdym użyciem staje się to łatwiejsze. To wszystko zasługa świetnego pędzelka jako końcówka.

- piszą w mediach społecznościowych zadowolone użytkowniczki eyelinera marki Eveline Cosmetics. Kolejny atut to bardzo atrakcyjna cena. W zależności od sklepu waha się ona w przedziale od 10 do 23 zł. Poza tym produkt jest łatwo dostępny. Dostaniecie go w wielu drogeriach stacjonarnych i internetowych - m.in. w Rossmannie i Hebe.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: