Lidl sprzedaje modne i stylowe płaszcze za mniej niż 60 zł. To hit na ten sezon! Podobne kupicie w sieciówkach za dużo więcej

Lidl ma obecnie w swojej ofercie bardzo modne i stylowe płaszcze. Dostępne są w dwóch eleganckich kolorach. I kosztują o połowę mniej niż wcześniej - 49,90 zł. Spieszcie się jednak, bo szybko znikają z półek.

Lidl przygotował na koniec 2020 roku super ofertę dla swoich klientek - wielką promocję. Tym samym już po raz kolejny ta popularna sieć sklepów udowadnia, że można wyglądać modnie i stylowo, nie wydając na to fortuny.

Lidl wprowadził bowiem do swojej oferty niezwykle stylowe i bardzo modne płaszcze. Takie okrycie wierzchnie to jeden z największych hitów na sezon zima 2020/2021. Podobne modne modele znajdziecie w większości popularnych sieciówek. W nich jednak za takie płaszcze zapłacicie już dużo więcej. Lidl zaś sprzedaje je w bardzo atrakcyjnych cenach - za mniej niż 60 zł!

Zobacz wideo

Lidl sprzedaje modne i stylowe płaszcze za mniej niż 60 zł. Wielka promocja

Lidl to doskonały wybór dla wszystkich fashionistek, które chcą wyglądać modnie i stylowo, ale nie wydając na to zbyt dużej ilości pieniędzy. Popularna sieć sklepów wprowadziła do swojej oferty bardzo modne, eleganckie płaszcze, które robią ogromną furorę. Tym samym Lidl już po raz kolejny udowadnia, że doskonale orientuje się w najnowszych trendach modowych i na bieżąco podąża za nimi. Dzięki temu możemy nosić modne i stylowe ubrania kupione w bardzo atrakcyjnej cenie.

Płaszcze, które kupicie w Lidlu, są bardzo stylowe i eleganckie. Idealnie sprawdzą się zarówno na wieczorne wyjścia czy specjalne okazje, jak również do pracy oraz na co dzień. Są zapinane na zamek błyskawiczny i mają okrągły dekolt. Dostępne są w dwóch modnych kolorach:

  • szary,
  • czerwony.

Płaszcze z Lidla cieszą się ogromną popularnością i bardzo szybko znikają z półek, przez co obecnie nie są dostępne wszystkie rozmiary. Co ważne, są teraz mocno przecenione! Wcześniej kosztowały 99,00 zł, a teraz aż o połowę mniej, czyli 49,90 zł.

Lidl sprzedaje modne i stylowe płaszcze za mniej niż 60 zł. To hit na ten sezon! Podobne kupicie w sieciówkach za dużo więcejLidl sprzedaje modne i stylowe płaszcze za mniej niż 60 zł. To hit na ten sezon! Podobne kupicie w sieciówkach za dużo więcej fot. screen: www.lidl-sklep.pl

Więcej o: