Lara Gessler pokazała na Instagramie zdjęcie, jak ważyła 46 kg. Cierpiała na zaburzenia odżywiania

Lara Gessler podzieliła się z obserwatorami na Instagramie zdjęciem sprzed lat, kiedy to miała najniższą masę ciała i zmagała się z zaburzeniami odżywiania. Jak sama przyznała, ważyła wówczas zaledwie 46 kg i był to dla niej niezwykle trudny czas.
Zobacz wideo Lara Gessler pokazała pokój swojej córki

Lara Gessler idzie w ślady swojej mamy i zdobywa coraz większą popularność. Ku uciesze rosnącej liczby fanów, córka Magdy Gessler regularnie prowadzi swoje social media, dzieląc się tam zdjęciami z różnych momentów swojego życia. Ostatnio, Lara Gessler postanowiła wziąć udział w popularnej na Instagramie zabawie, która polega na pokazaniu zdjęć z momentów w życiu lub sytuacji, które podawane są przez internautów.

Lara Gessler pokazała na Instagramie zdjęcie, które zostało zrobione, gdy ważyła 46 kg

Lara Gessler została poproszona przez jednego z obserwatorów o to, by podzieliła się swoim zdjęciem z czasów, kiedy była najchudsza. Zgodnie z prośbą, Lara podzieliła się fotografią, która została wykonana podczas jej pomaturalnego wyjazdu. Córka Lary Gessler ważyła wówczas zaledwie 46 kg i jak sama przyznała, był to dla niej naprawdę trudny czas.

Wyjazd pomaturalny z moimi przyjaciółkami. 46 kg (przy wzroście 174 cm). Bardzo trudny czas. Dobrze mieć blisko przyjaciół, którym na tobie zależy i dobrą motywację

- napisała w komentarzu do zdjęcia.

Lara Gessler pokazała na Instagramie zdjęcie, jak ważyła 46 kgLara Gessler pokazała na Instagramie zdjęcie, jak ważyła 46 kg https://www.instagram.com/lara_gessler/

Lara Gessler o tym, jak przed maturą schudła 14 kg

Lara Gessler o swoich zaburzeniach odżywiania opowiedziała już w 2019 roku, w rozmowie z magazynem "Joy". - Nie chodziło o obsesję bycia szczupłą, ja po prostu ustaliłam sama z sobą, że będę jadła tak zdrowo, jak się tylko da, zostanę ekspertką od zdrowego żywienia na swój własny użytek. Zaczęłam eliminować z diety kolejne rzeczy (...). To dawało mi poczucie kontroli, a ta dyscyplina nakręcała wszystkie dziedziny życia (...). Wszystko było dobrze do momentu, kiedy okazało się, że schudłam aż 14 kilogramów. Byłam zmęczona komentarzami, że jestem za chuda. Powiedziałam, że nie chcę pomocy, żeby dali mi trochę czasu, to sama sobie z tym poradzę. I tak się stało - wyznała.

Więcej o: