Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu. Zmyła go na oczach fanów. "Wyglądasz zupełnie inaczej"

Jennifer Lopez opublikowała na swoim Instagramie filmik, na którym zmywa makijaż na oczach milionów internautów. - Wyglądasz zupełnie inaczej. Znacznie lepiej bez makijażu - komentują fani piosenkarki.

Jennifer Lopez to z pewnością jedna z najpopularniejszych kobiet show-biznesu, która zyskała miliony fanów na całym świecie. Co więcej, JLo uważana jest również za jedną z najatrakcyjniejszych gwiazd, która mimo upływu lat, nieustannie zachwyca zarówno talentem, jak i urodą oraz fenomenalną formą fizyczną. Patrząc na występy sceniczne Jennifer Lopez, czy zdjęcia oraz filmiki, które publikuje na swoim Instagramie, można śmiało stwierdzić, że czas się dla niej zatrzymał. 

Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu. Zmyła go na oczach internautów i opublikowała wideo na Instagramie

Jennifer Lopez postanowiła ostatnio pokazać instagramowym obserwatorom swoją wieczorną rutynę pielęgnacyjną, którą wykonała przy pomocy swojej nowej linii kosmetyków J.Lo Beauty. Na Instagramie opublikowała wideo, na którym dokładnie zmyła swój mocny, sceniczny makijaż i pokazała się fanom w zupełnie naturalnej wersji. Aż trudno uwierzyć, że w tym roku, Jennifer Lopez skończy 52 lata, gdyż nawet bez makijażu wygląda fenomenalnie. Przy okazji zdradziła również, że nad formułą swoich kosmetyków pracowała przez kilka lat, by doprowadzić ich formułę do perfekcji.

Zobacz wideo Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu. Zmyła go na oczach fanów

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Filmik obejrzało już ponad 5 mln użytkowników Instagrama, a pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy:

Wyglądasz zupełnie inaczej
Zjawiskowa
Wyglądasz znacznie lepiej bez makijażu
Jesteś piękna w obu wydaniach
Nadal jest cudowna! Jeszcze bardziej bez makijażu 

- czytamy pod opublikowanym przez JLo wideo.

Więcej o: